Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett valaki terhes yasminelle...

Lett valaki terhes yasminelle fogamzásgátló mellet?

Figyelt kérdés
Én is azt szedek,de volt a 7 napos gyógyszerszedési szünet és amikor el kellett volna kezdenem az újjabb adag szedését elfelejtettem bevenni.Majd csak másnap vettem be és közben együtt voltam a párommal.Még csak fél éve szedem és nem tudom most számolnom kell e a terhességgel.
2009. márc. 15. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már fél éve szeded akkor elég kicsi a valószínűsége a terhességnek fél év az sok idő, ne aggódj nem lesz semmi baj belőle.
2009. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is nagyon okszor voltam így! Ne aggódj, pótoltad és ha miden igaz akkor pont mensi után vagy, ilyenkor azért kisebb az esély a terhességre is. Én egy idő után a fogkefe mellett tartottam, így nem fleejtettem el. :)
2009. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!