Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mernétek tesztelni a...

Mikor mernétek tesztelni a helyemben?

Figyelt kérdés

Hogy alakul a görbém szerintetek?

[link]


2009. márc. 15. 15:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Szia.

Nem elkeseríteni akarlak de szerintem péd sem volt ebben a hónapban.

2009. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
És ezt te miből gondolod?
2009. márc. 15. 15:17
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Abból gondolom hogy nem esett le olyan nagyot a hőd és nincs kiugrás ami a pét követi és utána ugyebár a hőnek fent kellene maradnia és neked se fel nem megy se fent nem marad olyan egysíkú az egész , bár ne nekem legyen igazam de nem ártana elmenni orvoshoz ha minden hónapod ehhez hasonló.
2009. márc. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem volt péd, ahogy a ciklus.hu be is húzta, szépen látszik a felfelé kúsző hő, úgyhogy ne aggódj. Szerdán már tesztelhetsz egy érzékeny, 10-es teszttel, valószínűleg már mutat majd valami halványan. Ha csak 25-ös teszted van, akkor péntekre drukkolok! :)
2009. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyot esnie a hőnek, és nem kell hirtelen megugrania sem... vannak, akiknek lépcsőzetesen emelkedik.
2009. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szerintem a 4 tized igen is kiugrás.

A biztató válaszokat köszönöm!! Van itthon több tesztem is úgyhogy szerintem szerdán és pénteken is tesztelek majd.

2 napja olyan furcsán érzem az "alhasamat". HÁTHA:)

Várok még válaszokat...

2009. márc. 15. 15:27
 7/25 anonim ***** válasza:

Szia kérdező.

Eltudnád mondani nekem hogy mit érzel a hasadban, mert én is érzek egy kis fájdalmat, vagy jobban mondva olyan nyomás szerűt, és én is reménykedem hogy talán baba van a dologban.Nekem amúgy 5 napja van fenn a hőm és 8 tizedet ugrott.Szerintem amúgy még nem kellene éreznem semmit, de valami furát akkor is érzek.Egyébként szerintem simán lehetett peteérésed, ez az én véleményem.Drukkolok majd írj mi lett az eredmény!Régóta megy a próba?

2009. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

15 hónapja próbálkozunk. Ez a 2. Costys hónapom.

IGEN NEKEM IS OLYAN NYOMÁS ÉRZÉS VAN A HASAMBAN.Furcsa mert nem szokott ilyen érzésem lenni.

Belinkeled a te görbédet ide? Kíváncsi vagyok rá!

2009. márc. 15. 16:38
 9/25 anonim ***** válasza:
Igen itt van.Egy pár napig nem mértem mert influenzás voltam, de szerintem ez a görbe biztató. Szerinted? [link]
2009. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom megnyitni. Linkeld újra!
2009. márc. 15. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!