Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet kiszámolni h mikor...

Hogy lehet kiszámolni h mikor van peteérésem nem tudom?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Visszafele tudod csak kiszámolni pontosan hogy mikor volt.

A menzid első napjából elveszel 14 napot és megkapod mikor volt a péd és ha kb minden hónapod egyforma a napok számát tekintve akkor általában akkor van péd , meg akkor van a petefészek szurka meg a tojcsis nyák.

2009. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

van aki szerint a ciklus felénél, vagy ahogy előttem írták mensi előtt két héttel, jele lehet a tojás sárgájához hasonló nyák, a has fájdalma általában valamelyik oldalt, és ha tudsz LH tesztelhetsz is, az egzakt objektív, nem csak beképzeled.

én sosem tudtam, hogy mikor ovulálok, míg gyereket nem terveztem, de amikor belevágtunk rögtön "éreztem" a jeleket és össze is jött a baba!

2009. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!