Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsi dokit keresek, aki...

Pécsi dokit keresek, aki meddőséggel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Már régóta nem sikerül a babánkat összehozni, és talán Pécs a legközelebbi nagyobb város, ezért is szeretnélek kérni titeket, hogy akinek van tapasztalata az ügyben, az írjon nekem nevet, véleményt a dokiról :)
2011. máj. 25. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Pécsett már van Kaáli Intézet, Uránvárosban a Lotz K.u 25. szám alatt. Három orvos is van, dr.Mánfai,dr.Wilhelm és az orvosigazgató dr.Török Attila. Én utóbbihoz járok, csak jót mondhatok, szakmailag, emberileg, és ahogy egyáltalán az emberhez állnak, csak ajánlani tudom. de a másik két orvos is ugyanilyen! 72/525-064 a telefonszám, minden nap reggel nyolc órától már lehet hívni őket, itt tudsz bejelentkezni a recepción. Bármelyik orvoshoz kérheted magadat. szió
2011. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged!!!

Interneten én egy másik Meddőségi Központot találtam, ami az Édesanyák útján van. Arról esetleg tudsz valami véleményt mondani???

2011. máj. 26. 23:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! a két első orvos, dr.Mánfai és dr.Wilhelm, ők onnan jöttek el ide a Kaáliba.... Saját tapasztalatra ugyan nem alapozhatok a klinikát illetően, de itt Pécsett ez a három orvos az, akit a szakma terén és emberség terén mindenki csak dicsér! Nézzd, én lombikozom már, 4 lombikom volt, amiből kettő sikerült, sajnos egyet méhenkívüli miatt, egyet meg korai vetéléssel veszítettünk el. Most megyünk az ötödik lombikra, én anno mikor meddőségi orvost kerestem, megkérdeztem a privát orvosom véleményét, és ő egyből dr.Török Attilát ajánlotta, most már tudom nem véletlenül, profi és egy tünemény:)
2011. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!