Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyregyházán, valaki ajánlana...

Nyregyházán, valaki ajánlana egy jó nőgyógyászt aki foglalkozik meddőséggel is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Dr. Rácz Krisztinát ajánlanám Neked. A Krúdy Gyula utcán van a magánrendelése.

Én is nyíregyházi vagyok, de most a Debreceni Klinikára járok meddőségi problémával.

2010. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Ti mióta próbálkoztok? Mi két éve. Én Dr Seres Andreához járok de ő nem meddőségi szakamber.
2010. máj. 9. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi egy éve próbálkozunk. Most vagyok túl egy laparoscopián. Ti voltatok már valamilyen meddőségi vizsgálaton?
2010. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én már tul vagyok egy pár hónapos clostin, tüszőrepesztős inyekció, házasélet utáni teszt. A férjemnek természetesen az andrológia, ezzel kezdtük anno. Én most jelentkeztem be az átjárhatóságira. Ebben a hónapban meg lesz az is. Remélem mostmár, hogy ez a baj, mert akkor nem tudom hogyan tovább. Nektek mien vizsgálatok voltak még? A laparon minden rendben volt?
2010. máj. 10. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk már egy pár vizsgálaton... Kezdtük a párom sperma vizsgálatával, az rendben van. Házasélet utáni teszt, az is jó volt. Clamidia szűrésen voltam, az is negatív. Vérvétel, hormonvizsgálat. Ultrahang több ciklusban. Az ultrahangon láttak arra utaló jeleket, hogy a petevezeték el van záródva. 1 hónapig én is szedtem Clostit, ettől lett több tüsző is, az egyik 30 mm-esre nőtt meg, ekkor kaptam tüszőrepesztő szurit is. Sajnos eredménye nem lett. :( Így elkerülhetetlen lett a lapar. De ezt már a debreceni klinikán csinálták. Szerencsére átjárható a petevezeték. Endometriózis is látható volt, ezt is rendbe tették a műtét során. Most kaptunk 6 hónapot spontán próbálkozásra, 1 hónap múlva kell visszamennem kontrollra, akkor talán Clostit ír fel az orvosom. Amúgy a lapar elviselhető volt, örülök, hogy megcsináltattam. Annyi volt rossz, hogy a műtét után nem tudtam pisilni, így katétert kaptam. Miután másnap reggel kivették, még ekkor sem tudtam pisilni. De rengeteg folyadékot kellett inni, úgy éreztem, hogy szétreped a hólyagom. A hasüregben marad sok levegő nyomta a húgyhólyagot. Sokat kellett sétálnom és segített végül. Más fájdalmam a műtét miatt nem volt. 4 napra rá már dolgoztam.

Hát egy kicsit hosszúra sikerült, de remélem tudtam segíteni. Ha van kérdésed írj nyugodtan.

2010. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon hasonló a történetünk. Nekem is volt utólag 30mm-is a petém én is kaptam tüszőrepesztőt és nekem sem segitett az sem. Már beszéltem az orvosommal lesz nekem is áttjárhatósági. Remélem, hogy az lesz a baj, hogy végre legyen már eredmény is. Köszönöm , hogy le írtad a tapasztalatod, talán kicsit könyebb lesz így nekem. Minden jót!
2010. máj. 11. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Minden jót kívánok Neked, remélem pár hónapon belül már mind a ketten boldog babavárók leszünk! :)
2010. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Én is ezt kivánom neked! Minden jót neked is!
2010. máj. 13. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!