Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esély van rá, hogy egy...

Mennyi esély van rá, hogy egy 4 hónapos kutya hazatalál ha elveszik?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 16:05
 1/8 xnorkax ***** válasza:
Attól függ, milyen messze veszett el. Nem hinném amúgy, négy hónaposan még nem sétált annyit, hogy tudja, merre mi van. Inkább a gazdinak kéne keresnie.
2011. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2011. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem üti el semmi, nem fogja be valaki, nem lesz egyéb baja, talán...bár egy kölyök kutya még nincs tisztában azzal, hogy hazataláljon, főleg ha messze veszett el vagy nem sokszor volt az utcán. Inkább kezd el keresni, plakátozni,érdeklődni stb..
2011. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Enyém hazatalált. Megijedt és elszaladt, mire Mamához értünk nagy pánikban ő már ott volt.
2011. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kiskutya nem elveszik -- hanem elvesztik!

Tessék plakátolni, keresni és jobban vigyázni rá!


Semmit nem írtál arról, hol vesztettétek el és hogyan.

2011. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy ölbe tett kézzel várjátok, hogy hazajön?
2011. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Itt mér kell állandóan támadni ?

A kérdésem az volt amit kiírtam és nem az,hogy "Hogyan kell egy kutyát megtalálni?"

Csak azért mertem megkérdezni,mert kíváncsi voltam a véleményetekre.Mert mindenkitől azt hallottam és én is úgy gondoltam,hogy nem találhat haza.De,hogy mindenkit megnyugtassak a kutya meg van.

A barátnőm kutyusa a ház előtt megijedett valamitől és elszaladt és nem értük utol.A város egy elég távoli utcájában látták utoljára közel 10 órás keresés és plakátolás után mikor mentünk haza a ház előtt ült.

2011. ápr. 21. 15:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Miénk 3 hónapos korában talált haza.
2011. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!