Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki terhes és a terhességtől...

Aki terhes és a terhességtől fáj a feje, milyen gyakran fáj és mikor jelentkezik leginkább?

Figyelt kérdés
Van aki ahogy felkell és már elkezd fájni a feje?
2009. márc. 16. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem szinte az egyetlen tünetem a fejfájás volt, elmaradt után egy héttel kezdte és délutánonként fájt. 36 hetes km

2009. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én miden áldott nap éreztem, olyan tompán fájdogált, elviselhető volt, de azért éreztem folyamatosan. Pedig egyáltalán nem vagyok fejfájós.
2009. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteget fáj a fejem mióta terhes vagyok. Az első 16 hétben volt a legdurvább akkor hetente többször is fájt, általában délután kezdődött, soha nem vettem be rá egy szem gyógyszert sem és reggelre mindig elmúlt. Reggelente csak akkor fáj ha úgy ébredek hogy nagyon alacsony a vércukorszintem vagy a vérnyomásom, de ez általában 1 órán belül normalizálódik.


27 hetes kismama

2009. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is fejfájósan ébredek mostanság, de annyi front van, hogy simán arra fogom. Még ha el is kezdenék reménykedni, a párom benyögi, hogy ő is fejfájással ébredt. :)

Viszont mostanság érzem, hogy mintha hőemelkedésem lenne, nem sokáig tart, pár percig, ezt viszont nem tudom hova tenni.

2009. márc. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!