Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, aspirint vagy...

Lombikosok, aspirint vagy aspirin prtoectet szedtetek kezelés alatt, előtt, után?

Figyelt kérdés
Nekem tíz éve volt az első lombik, akkor még nem használták ezt a készítményt, csak a hormon injekcikókat, porokat, gyógyszereket most pedig olvastam a Kaáli honlapján, hogy használják az aspirint is, több lesz a petesejt, és segíti a méhnyálkahártya vérellátását is stb, ott sima aszpirinről írnak, de máshol meg azt olvasom, hogy az aspirin protectet szokták.Mi az igazság, hamarosan belevágunk ismét mi is kicsit képben szeretnék lenni már előtte.
2011. máj. 26. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem Szegeden végig Aspirin prootectet kellett szednem. (Azt nem tudom, hogy mindenhol ezt szedetik-e.)


Sok sikert!

2011. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem azért mire sorra kerülünk addigra természetes úton ismét összejön, az első is úgy jött össze, volt egy lombik ami nem sikerült majd spontán, de azóta eltelt tíz év és még mindig nincs tesó, lehet ismételt lesz a sorrend, sikertelen lombik aztán spontán:)
2011. máj. 26. 09:35
 3/5 A kérdező kommentje:
értelmetlenül fogalmaztam, szóval a sikertelen lombik után spontán sikerült
2011. máj. 26. 09:36
 4/5 sumergo ***** válasza:
Tapolcán nem kell szedni egyiket sem, de azért sokan szedtünk ilyesmit. Nekem az immunológus ajánlotta az Astrix-ot. A hatóanyaga ugyanaz mint az Aspiriné, csak más a felszívódása, nem bántja a gyomrot, és recept nélkül sem drága.
2011. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meggoogléztam az astrixot, olyan és azokra hat mint az aspirin protect, a sima asprin fejfájásra való, nincs benne annyi hatóanyag mint a protectbe meg az astrixba amik ugye a szívinfartus stb megelőzésére valók. Csak elbizonytalanító volt a cikk, mert a sima asprinről ír de máshol olvastam, hogy a protectet szokták, de megjegyzem magamnak ezt az astrixot is, köszönöm
2011. máj. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!