Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Minden kezelés...

Lombikosok! Minden kezelés más volt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy akinek sokadjára sikerült a baba lombikkal, annak mindig más-más stimulációja volt? Kísérletezett a doki? Vagy ugyan azzal a kezeléssel egyszer csak sikerült?
2011. márc. 4. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 stimulációból 6 lombikom volt. Mindkét stimuláció ugyanolyan volt, mert bevált az első, jó sok pete és embrió lett. A progeszteron adagon emelt a doki a vége felé és tádámm: 19 hetes a babó :-DDD De szerintem nem a progeszteronon múlt.
2011. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem más volt. Az első rövid protokoll volt,11 petesejt lett, kettőt kaptam vissza. Utána volt egy fagyasztott transzfer kettő embrióval, aztán két hosszú protokoll, ezeknél 6 ill. 5. sejt lett, mindkét transzfer kettő babát tartalmazott. Aztán még egy fagyasztott blaszto transzfer (2 db), aztán egy rövid protokoll (csak 4 sejt lett, és abból is csak kettő indult be, azokat vissza is kaptam), ami végül sikerült! Májusban születnek az ikreink.

Nem azt mondom, hogy kisérleteznek, inkább az aktuális hormonállapottól függ, mit választanak. Engem mindig Gonal-F-fel stimuláltak. Most, az utolsónál kérdezte a biológus, hogy 2 vagy 5 napos beültetést akarunk-e, és én a kétnapost választottam. Ez volt az én intuícióm. De lehet, hogy amúgy is sikerült volna. Drukkolok neked is!

2011. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nekem is már volt 2 beültim.

Az első stimulációs, 2 db. 5 napos embrió. A második fagyasztott szintén 2 db. 5 napos embrió. Sajnos egyik sem sikerült.

Most készülünk a következőre, de úgy nézem a kezelési lapomat, hogy ugyan olyan lesz a kezelés mint az elsőnél.

És milyen érdekes, kedves második válaszoló, hogy nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet hogy nálam is jobb lenne ha fiatalabb embrikéket kapnék vissza.

Pedig tudom hogy az a jó minél később, de valamiért ez nekem is eszembe jutott.

Gratulálok nektek! És szép napot!

2011. márc. 4. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem kettő volt. Az első hosszú protokoll volt és 19 petesejtem lett. Két 3 napos embriót kaptam vissza, nem sikerült. Aztán fagyasztott embriót kaptam előzőleg rövid protokoll és 5 napos blasztociszta volt egyet kaptam vissza és itt van a 8. hetes baba a pocimban.:)

2011. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első 3-nál 5 napos embriók voltak, nem sikerültek, most egy 3 naposan visszakapott baba van a pocimban, már nagyon sok napos :-)

Első

2011. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!