Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abortusz után vagyok. Olyan 4...

Abortusz után vagyok. Olyan 4 hétre rá voltunk előszőr újra a barátommal. Most lesz a 6. hét még nem jött meg és tegnapi együttlét alkalmakor lecsuszott a gumi. Max 2 percet lehetett igy, ráadásul bennem maradt. Javasolt ilyenkor a 72 órási bevétele?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem akarsz még egy abortuszt,akkor javasolt.

Meg az is jó lenne, ha megfelelő méretet vennétek, ami nem csúszik le, mert gondolom az összes sperma is bent maradt.

Emellett irass fel fogigátlót, mert abban kevesebb a hormon, mint a 72 órásban és eloszlik, de most egy ilyet vegyél be,ha nem akarsz babát.

A 72 órás havonta max 4-szer alkalmazható.

2009. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, azonnal menjel es irassal 72 orasat. Utana pedig menjel el a nogyogyaszhoz, es irassal fogamzasgatlo tablettat, szedd rendszeresen, hogy ne legyen tobb abortuszod, es 72 orasat se kelljen bevenni.
2009. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem irni h nem ment el. Ez akkor is fenn áll? volt benne előváladék de megnézte nem ugy tünt h i tudd folyni.
2009. márc. 16. 14:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Most akarok elkezdeni ha megjön. Ezt a tabletta nem befolyásolja? mármint ugy hallottam ettől lehet spontán vérzés. Akkor h döntöm el h elkezdjem e szedni vagy ne?
2009. márc. 16. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!