Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy korkülönbség esetén...

Nagy korkülönbség esetén lehet egészséges a baba?

Figyelt kérdés
Még nem tervezünk de pl. ha én leszek 25 ő lesz 44 akkor lehetne majd egészséges a pici? Ő nem dohányzik nem iszik sem drogzik! Teljesen egészséges életet él! Én csak cigi amiről probálok leszokni,nagyon szeretjük egymást nekem ő a jővöm ő a mindenem és nagyon sokat rágodok rajta! Fontos lenne a sok jó tanács irjatok:) köszi!
2009. márc. 16. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet egeszseges a pici. De hogy konnyeben megfoganjon majd, rakd le a cigit minel elobb, mar most!
2009. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a korkülönbségen rágódj, hanem tedd le a cigit. Az veszélyeztetheti a baba egészségét, a korkülönbség nem.
2009. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyértelmű,hogy leteszem de az a baj hogy én már most szeretnék babát csak senki nem engedi:(:(:( már hónapok óta sírok és nem tudom összeszedni magam sehogy én érzem ebbe beleroppanok! (17 éves vagyok) de különöseben nem érdekelne hogy nincs luxus lakásom és autom a lényeg hogy babám legyen csak engem nem ért meg senki! szeretem a párom ez a baj és ő sem akar tölem babát:( vagyis szeretne de a korom meg hogy nincs meg az érettségim ....sztem érettségi nélkül is fent lehet tartani egy babát! már foglalkoztatott az öngyilkosság lehet akkor tényleg nem lennének ilyen bajaim,és nem érdekelne semmi! valaki irjon vmit amivel jobban felfogom az életet hogy van még másért is élni nem csak ezért! állandoan a sok sirás én már nem birok igy élni:(
2009. márc. 16. 16:11
 4/9 anonim ***** válasza:
A férjem és köztem 17 év van.25 voltam mikor megszületett az első baba.Most 29 leszek és a 3. babán "dolgozunk"!Azért az érettségi fontos,bár sokmindent nem tudsz vele kezdeni(viszont mindenhol kérik).Egy jó tanfolyam és 1-2 év meló után ha még mindig ennyire szeretitek egymást vágjatok bele!Amúgy hány éves vagy?
2009. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok:S
2009. márc. 16. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,most látom,hogy irtad a korod!Ilyen negativ hozzáállással nem fér nekem össze az,hogy babát szeretnél.Egy babának nyugalmas életet kell biztositani!Ne az öngyilkolászással foglalkozz,még a végén a pasidat is elveszited a gondolkodásmódoddal!Nézz körül,itt a tavasz!Menjetek kirándulni,sétáljatok nagyokat,tanulj,hogy a hőn áhitott babónak mindent meg tudj adni!
2009. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jajjj ne is mond nagyon kivagyok igen megszeretnék neki majd adni mindent de...érzem hogy elveszitem a párom ha valamit nem cselekszem és lehet ezért is akarok nagyon babát,meg hát imádom a gyerekeket. Neked egészséges lett a baba akkor ?:) irj fontos ! üdv: Virág!
2009. márc. 16. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze,egészségesek mindketten!Hidd el ráérsz még!Előtted az élet!Annyi mindent hozhat a sors!17 éves voltam mikor rámtalált a szerelem.Bármire képrs lettem volna érte!Szerencsére 5 év után rájöttem,hogy szemét disznó!Elkezdett verni,betörte az orromat...stb.Véget vetettem a kapcsolatnak,1 évig bújkáltam előle!23 évesen ismertem meg (melóhelyen)a férjemet!Nagyon boldogok vagyunk!Kérlek ne csinálj semmi hülyeséget!Csak élvezd a szerelmet és az életet!Állj a sarkadra és mutasd meg a hapsidnak és mindenkinek,hogy elég érett vagy egy babához!De a sulit minden képpen fejezd be!Saci
2009. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze befejezem a sulit mindig igy gondolkodok sőt valami jó szakmát is szeretnék találni de sajnos vannak olyan nehéz időszakok (hetek,napok) hogy rámjön ez az érzés,és nem birok mit csinálni hamar felszeretnék már nőni dolgozni család stb...őrülök neki hogy megtaláltad a párod és boldog családod van :)üdv
2009. márc. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!