Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor fog újra sikerülni?...

Mikor fog újra sikerülni? Kezdek elkenődni és nagyon szeretnék babát! Mit csináljak, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban missed ab, utána decemberben egy spontán vetélés. Januárban már minden ok volt, de februárban meg sem jött rendesen, csak barnázgattam, majd az 50. napon megjött. Peteérésem tuti nem volt a görbém alapján. Most a 11. napon vagyok és úgy érzem, soha nem fog már sikerülni. Ciklusaim 30 npaosak, 5 napig tart a menszi. Mit csináljak, adjatok tanácsot!
2009. márc. 16. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyetek minel tobbet egyutt, es ne gorcsolj! Tudom hogy konnyu mondani, de en hiszek abban, hogy a stressz, a gorcs nagyon negativ hatasu az egesz szervezetre. Hiszen meg beteg is lehet az ember a stressztol, a gorcsolestol, a problemaktol.

Ne cigizzel, sportolj, ne legyenek sulyproblemaid, normalis sulyu legyel, olvastam hogy a fekete kave sem jo ilyenkor, es miutan egyutt vagytok csinalj gyertya allast, aztan aludj el ugy, ahogy vagy. Ne mosakodd agyon magad.

Ha egeszsegesek vagytok, jonni fog az angyalka:)))

2009. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kávézni nem kávézom, sportolok, bár egy 5 kb plusz van rajtam. Igyekszem nem foglalkozni ezzel, de nagyon nehezen megy.
2009. márc. 16. 15:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nem cigizem és nem is iszom alkoholt. :)
2009. márc. 16. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pozitív terhességi teszt után azonnal kaptam Utrogestan tablettát napi 2x2 -őt! ez segít a baba megtartásában. Előtte nekem is volt egy vetélésem 5 hetesen. Most 23 hetes vagyok. A doki azt mondta, azért adja a tablettát, mert ha nem is kell, akkor sem ártalmas, mert a szervezet nem használja fel maximum a plusz progeszteront! Ha viszont kell, akkor e nélkül megint elvetélhetek!
2009. márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. nak: Én Duphastont kaptam, de még nem volt + tesztem, hátha lesz baba és akkor segít. Na ezután nem jött meg, csak 50 napra. Szóval nem tudom, hogy most mi kavart be ennyire!
2009. márc. 16. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan keressetek fel egy mmeddőségi központot. Budapesten a Budai Meddőségi Központot (János Kórház) ajánlom.
2009. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!