Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam a 2. tesztemet....

Ma csináltam a 2. tesztemet. Ez is halványan pozitív! Véleményetek?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam. Tegnap csináltam az első tesztet halványan megjelent a második csík (viszont ennek két hete lejárt a szavatossága), úgyhogy vettem még egyet és azt megcsináltam ma reggel, ezen is nagyon halványan megjelent a csík.

Szerintetek hihetek nekik?


2009. márc. 17. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!Vigyázz magatokra!!!!
2009. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanigy volt és most lesz 7 hónapos a kisfiam:)
2009. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Azt szokták mondani,hogy a halovány csík is csík. A termelődő HCG egy-másfél nap alatt duplázódik, egy nap alatt ez még nem biztos, hogy megmutatkozik a csík erősödésében. A halvány csík utána következő teszteléssel érdemes 2-3 napot várni.
2009. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Halvány csík is csík!!!Gratula!
2009. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)))
2009. márc. 17. 08:46
 6/8 anonim ***** válasza:
gratula! babás vagy!!!! Én is így jártam, szinte látni sem lehetett a csíkot, és nem is 3-5 perc után jelent meg. Akkor ugyanis nem volt ott semmi. Totál kétségbeestem. De pár óra múlva megnéztem és valóban ott volt nagyon haloványan..:) azóta 8 hós a kisfiam! és talán újra terhes vagyok, még egy hetet várnom kell a teszttel
2009. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok nektek! És köszi
2009. márc. 17. 09:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is halvány volt mindkét tezsten vssárnap voltam dokinál már látott petezsákot 4 hetes terhesen a héten léptem be az 5.hétben 2 hét mulva kell vissza mennem a dokihoz akkor már szivhang is lesz.:)))))))))))))
2009. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!