Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől érzem nehéznek a méhem...

Mitől érzem nehéznek a méhem és néha émelygek, hányingerem van? A hasam néha bekeményedik és felpuffad, ma kéne megjönnie, de semmi jele nincs. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet terhes vagy!Tesztet nem próbáltál?
2009. márc. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha vannak ilyen tüneteid, és beírod ide (ráadásul a Teherbeesés kategóriába), ahol millió hasonló tünettel rendelkező lány ír be, akkor miért nem tesztelsz? Mondjuk én nem vagyok egy nagy tesztmániákus, de szerintem nagyjából tisztában vagy a válasszal.

Hajrá.

2009. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem teszteltem, mert ma kellene megjönnie. Bár semmi tünetem. Arra gondoltam, hogy még a holnapi napot megvárom és ha semmi tesztelek + megyek dokihoz. Azért lettek kétségeim, mert nincs mellfeszülésem + egyéb más tüneteim. A derekam picit fáj néha, de nagyon sokat hajolgattam a hétvégén, így arra gondoltam, talán attól lehet. Akkor szerintetek baba lehet a dologban? Még úgy is, hogy egyéb más tünetem nincs?
2009. márc. 17. 09:25
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek a válaszát! Szép napot Nektek!
2009. márc. 17. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért írd majd meg, hogy mi lett az eredmény. :)
2009. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenképpen megírom! :)

Azért félek tőle picit. Ha ma nem jön meg, holnap reggel már teszteljek szerinted?

2009. márc. 17. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs, pár napot várj vele, de ha amúgy napra pontos, akkor 1-2 nap múlva szerintem lehet igen. :)
2009. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!