Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halványan ott van a második...

Halványan ott van a második csík, de csak ma vettem észre! Hihetek neki?

Figyelt kérdés
Képzeljétek, tegnap teszteltem, mert már nem bírtam tovább és persze negatív lett.Írtam is ide, és írták, h korai, mert csak szombatra nem várom!Olvastam ma poz tesztekről, mondomk megnézem az enyémmel mizu.És ott van, igaz nagyon halvány, de ott van!Bizakodhatok?Holnap csinálok, az első vizeletből egy újat!
2009. márc. 17. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nemvárt előtt 2 nappal kell megcsinálni leghamarabb a tesztet ami valószínűleg még negatív is lehet.Nekem is volt Lyli tesztel 2 nagyon halvány + de sajna megjött.Csak szellem csík volt.Szerintem szombaton tesztelj leghamarabb.Drukkolok.Én 24 nem várom!
2009. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
válaszolotol kérdezném,milyen a szellemcsik?Nincs szine?
2009. márc. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan tesztek, amik 10 perc után "átválthatnak" pozitívra, de ettől az még nem pozitív. Van amelyikre ráírják, hogy ez normális jelenség, és van amelyikre nem, csak egyszerűen tapasztaljuk. Nekem a Clearblue, Gábriel, HCG-line sosem adott még téveses eredményt! Szerintem reggel csinálj másikat, de olvasd le az eredményt 10 percen belül!Szorítok neked!! :-)
2009. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mikor megcsináltam utána én úgy láttam mintha ott lenne az a csík csak nem volt egyértelmű aztán nem is foglalkoztam vele utána!Most meg ott van!Ma mikor megnéztem hirtelen megörültem aztán eszembe jutott , biztos majd akkor lesz ha nem jön meg van poz. teszt és a doki is megerősít.Szal még nem örülök.Corax-szal teszteltem!Olvastam, hogy már másnak is kimutatta a terhességet a nem várt előtt 4-5 nappal!De majd szombaton minden kiderül!:)
2009. márc. 17. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező! Én úgy jártam, hogy hajnalban felkeltem, mert nem bírtam tovább a babás kérdés miatt aludni, és megcsináltam a tesztet. Semmit sem mutatott, ott pityeregtem a fürdőben. De erőt vettem magamon és visszafeküdtem aludni. Reggel 8-9 körül ébredtünk a férjemel. Elszontyolodottan mentem a tesztemért, és POZITÍV VOLT!!!! Haloványan ugyan, de ott volt a második csík! El sem akartuk hinni. (a bizonytalan vagy, a nemvárt után azért tesztelj) Én mondjuk nem testeltem. Vártunk még, 1 hetet. Teljesen akkor nyugodtam meg, mikor már 1-2 hete nem jött meg a nemvárt. Nagyából 6 hetesen mentem el nőgyógyászhoz, aki megállapította a terhességet. Azóta már 8 hós a kisfiam..:)

Szóal egy halovány csík is csík. Szerintem

2009. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2009. márc. 17. 09:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az első nekem is nagyon halvány volt.Utána 4 napal mertem csak másikat csinálni és mára már 29 hetes vagyok.
2009. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első válsz adó vagyok.Volt színe de nagyon halvány.Csak bizonyos szögben illetve bizonyos fénynél látszott.Rákerestem a neten akkor, és úgy rémlik a www.babatervezok.hu oldalon találtam erről valamit, de nem vagyok benne biztos.Néz utána.Azért nagyon szurkolok neked, remélem jön a babóca!
2009. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos a Corax már többször elszíneződött normális halvány rózsaszín csíkká, idő után, és nem volt baba. Remélem, te nem jársz így! Csak a meghatározott időn belül olvasd le, hogy ne csalódj!
2009. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tegnap nem olvastam el figyelmesem a mellékletet!Írja, hogy a pozitív napokig látható, viszont a neg. egy idő után átvált!:(Holnap megpróbálom mégegyszer és legfeljebb csak 5 percet várok!Utána ha nem látok semmit akkor tom, h neg.Milyen tesztet vegyek?Melyik megbízható?Vagy mind átvált?
2009. márc. 17. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!