Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesett barátnőm?

Teherbeesett barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel együtt élünk pár hónapja,általában napi szinten szexelünk sőt van hogy napi többször is viszont az utóbbi időben sokat szédül,rosszul van némely szagoktól,a cickói érzékenyebbek volt hogy hányingere lett meg legutóbb kimaradt a menstruációja:S

Ezek biztos jelei annak hogy terhes?


2011. máj. 29. 23:35
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
aha
2011. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Az szép:S

Elég korai lenne meg tervezve sem volt ha télleg terhes:S

2011. máj. 29. 23:40
 3/24 anonim válasza:

nem védekeztetek?:S

valoban lehet terhes, de miért nem vesztek terhességi tesztet?irány a gyogyszertár!

2011. máj. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:

vannak modszerek hogy ne essen teherbe de hát ez van

a párommal 5 éve szeretnénk de nekünk nem jön

2011. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Holnap reggel fogunk venni az tuti!

Mint védekezés habot használunk vagyis ilyen krém de az nem tudom mennyire véd ha a puncijába élvezek és nem "kint" mert szokott lenni olyan is:S

2011. máj. 29. 23:44
 6/24 A kérdező kommentje:

23:42

Sajnálom akkor cserélhetünk mert nekünk még nagyon korai lenne:S

2011. máj. 29. 23:44
 7/24 anonim válasza:
100%

habot?

hallottam már rola, de szerintem ez nem 100%os védelem:S:S föleg ha belé is élveztél:S

miért nem használtok ovszert, v szed fogamzásgátlot?:S

majd ird meg h mi lett!

szoritok h negativ legyen, bár a tünetek egyértelmüek:S

2011. máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel igen, mindenképp kellene tesztet venni.

Amúgy ha van időd/kedved, akkor azt írd már le, hogy miért nem védekeztek normálisan, ha nem akartok gyereket?

2011. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Fogamzásgátló az nem túl egészséges azért nem és úgy tudtuk hogy a krém az véd rendesen ezért se húztunk kotont...

Reméljük negatív lesz mert bnőm 18 én 20 vagyok...anyagiak...stb meglenne hozzá de még kb 5-6 évig ráértünk volna várni ezzel:S

2011. máj. 29. 23:52
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Habbal, kúppal, krémmel olyan párok védekeznek általában, ahol nem gond, ha mégis megfogan a baba.

Aki nem akar babát, szedjen gyógyszert, rakasson spirált, vagy használjanak gumit.

2011. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!