Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uh eredmény, de mit jelent?

Uh eredmény, de mit jelent?

Figyelt kérdés

Norm.uterus.Nyh.7mm.

J.o.ov.31x22mm.b.o.ov.32x24mm.

Mko ov-ban érésben lévő tüsző.

Douglasban kevés folyadék.

tegnap voltam hüvelyi ultrahangon,mert már második hónapja nagyon kevés a mensim,és ez lett az eredmény.Az ultrahangos hölgy azt mondta,hogy terhességet nem lát,a doki meg azt hogy kicsit vastag a nyálkahártyám.Most vagyok a ciklusom felénél.Írt fel gyógyszert ORGAMETRIL-t,(10 napig)utána pedig mehet a fogigátló.Én már annyira ráparáztam a terhességre,hogy még mindig nem hiszem el hogy nem vagyok terhes,és most félve veszem be ezt a gyógyszert.Pedig a tesztek is negatívak.A doki szerint nincs peteérésem,pedig én általában észreveszem a tojásfehérje szerű nyákot.Amúgy kb.8hetes lennék.Azt már hüvelyin biztos észre lehet venni ,igaz?Légyszi ne nézzetek hülyének,csak egy kicsit összevagyok zavarodva.A doki csak nem írna fel gyógyszert ha nem biztos a dolgába,nem?!Holnap megyek a körzetihez,mert már kb.2hónapja 36.7-37.4 között van a hőm,de már lehet idegi alapon,mert nem bírok megnyugodni.


2009. márc. 17. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
NYUGI nem vagy terhes, a lehet a belső anatómiádat írja le, először a nyálkahártya vastagságát, aztán, hogy a jpobb és a bal petefészekben milyen tüszőket látnak, ez normális, ciklus közi lelet, a gyereknél még vastagabb lenne a nyálkahártya és már egy dobogó szívű, 1-2 cm-is embriót is látni kéne, amit nem lehet nem észrevenni, a teszt kimutathatuóságáról nem is beszélve...
2009. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ.Már a párom is olyan ideges rám,el akar küldeni pszichológushoz.
2009. márc. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!