Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma pozitiv lett az ovu tesztem...

Ma pozitiv lett az ovu tesztem. Viszont tegnap voltam dokinál, aki nem látott domináns tüszőt. Nagyon piciket látott csak. Akkor ez most hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Már második hónapja játsszuk ezt. Clostit szedek, az ovu teszt mutatja a peteérést, a doki nem lát semmit. Már kezdek megkattanni...
2009. márc. 17. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 100%ig ugyan ebben a cipóben jártam tavaly mint te most hogy + ovu teszt uhn meg pici tüsző colty mellett azt csináltam fél évig utána dokit váltottam de elöbb kellett volna a closty neked sem használ ha jót akarsz válts orvost én is azt tettem mert nekem sem használt a closty, ez ugy lehet hogy termeli az lh hormont a szervezeted és ezért + az ovu teszted de viszont a tűsző meg kicsike és hiába van nem megtermékenyíthető mert mire elérné azt a nagyságot hogy termékenyíthető legyen elöregszik és azért nem tud megtermékenyűlni , remélem érted hogy irtam szóval van hormon a szervezetedben és jól is működik mert az ovu mutatja csak a tüszővel van gond vagyis a petefészekkel hogy nem jol működik erre találtaák ki a clostyt de nem segít mindenkin , rajtam sem segített , az a baj a dokik mindenkit egy kalap alá vesznek mert azt hiszik hogy ha 100 nőböl 99 nőnek bejött akkor mindenkinke bejön pedig itt a példa hogy pont te vagy a 100nőből az az egy , nekem ugy lett pém nem is akármilyen és akármennyi hogy ittam a cicka meg málnalevél teát péig utána meg a palástot és láss csodát akinek nem volt peteérése mint én a 2. teás hónapban gyönyörűen lett holnapra nem vároma hőm még fent szerintem össze is jött a babó.

BOcsi hogy iylen hosszura nyúlt csak szerettem volna leirni hogy van még egy lány aki ugyanebben a cipőben járt mint te és hogy változtass mert az a doki nem jó ha az első sikertelen closty sen hozott pét akkor a 15. sem fog mást kellene tenni de a dokik nem szoktad keress egy másik orvost.

Mielőbbi babásodást kívánok és kitartást mindaddig.


Ildika

2009. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hű, köszi!

Jövő héten még elmegyek egy vérvételre a 21-ik napomon, aztán gyógyszert váltunk.

Iszom én is a teákat, de semmi...

2009. márc. 17. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha a tea sem segít akkor hormon probléma lehet vagy esetleg az hogy szervi elváltozás áll fent amit a dokid vagy nem nézett vagy nem látott szerintem emlitsd meg neki.



Ildika

2009. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hormont már néztek,magas egy leheletnyit a prolaktinom, de kapom rá a Bromocriptint.

Szervi baj biztos nincs. Az elmúlt fél évben már kétszer voltam terhes, de nem tudott megtapadni, úgyhogy nagyon korán elment...

2009. márc. 17. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!