Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó havim május 15-én...

Az utolsó havim május 15-én volt! Az ovum így máj.27-re esik. Ma csináltam egy terhességi tesztet mert néha rosszul vagyok és POZITÍV lett. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor most előbb volt peteérésem vagy talán egy hónappal előbb estem teherbe?Most terhes vagyok vagy csak a testem csap be????
2011. jún. 1. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:

2 eset lehet:

1. utolsó mensid nem volt olyan erős, akkor már azóta terhes vagy

2. a mostani terhességi teszted még csak nagyon halvány, akkor előbb volt most a peteérésed, ezért mutatja már ki.

Szóval melyik? :))))))


És NAGY NAGY GRATULA !!!!!!!!! :))))

2011. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,lehet mensi attol h terhes vagy.
2011. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olvastam a teszten,h akkor is pozitív lehet ha ciszta van!Nekem volt kb.egy éve és attól félek,h csak becsap a teszt és megint cisztám van.Egyébként 25 érzékenységűt vettem és rögtön megjelent a két csík és erősen.Meg is maradt!Most már meg várom a havit és utána csinálok még egyet(jun.9.)
2011. jún. 1. 13:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. jún. 1. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy keresztreakció miatt a PÉ-t mutatja?

Vagy pedig előző hónapban estél teherbe. Nem volt más a mensid?

2011. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért várod a havit?lehet várhatod.....
2011. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem halvány pozitív tesztjeim lettek egy 35 mm-es túlérett tüszőtől, ez már majdnem ciszta: határeset.

De ha neked erős pozid lett, akkor az szerintem biztos, hogy baba! Erős pozi nem hiszem, hogy cisztától van. A halvány pozi még lehet attól is, de erős??? Szerintem ez baba!!

GRATULÁLOK!

2011. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem várom a havit,csak az időpontra mondtam!Szeretnénk babát és remélem,h össze jön.

Köszönöm a válaszokat!!!!!

2011. jún. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!