Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Epilepsziásan teherbe esni?...

Epilepsziásan teherbe esni? Van itt epilepsziás anyuka/leendő anyuka?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 15:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Trileptál 600mg-t szedek nekem is azt mondták lehet de a gyerekorvos ugy döntött ne szoptassak!Mindenhol azt olvasom lehet szoptatni és már az őrület határán vagyok 14napos a picim és folyton cicizne,fáj a pocija a tápszertől én meg nem adhatok neki:(teljesen kétségbe vagyok esve én nagyon szerettem volna szoptatni a babámat! mit tegyek hová forduljak?
2011. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Mindenhol azt olvasom, hogy oxkarbazepin tartalmú gyógyszernél nem szabad szoptatni :(

Átjut az anyatejbe, de nem ismert, hogy milyen károkat okozhat a babának.

Próbálj meg Te is egy genetikussal beszélni, hátha tud segíteni! A terhességed tervezett volt? Mert akkor gondolom, konzultáltál előtte a neurológusoddal, és megfelelőnek találta a gyógyszered a terhesség alatt, akkor én sem értem, miért nem lehet szoptatni. Furcsa.

2011. jún. 19. 16:35
 13/16 A kérdező kommentje:

És ezt sztem nem a gyerekorvosnak kéne eldönteni...

Keresd meg a neurológusod, egy genetikust, Czeizel doki biztosan segít és tuti, hogy fent van a neten az elérhetősége! Ne késlekedj, addig pedig fejjél, nehogy elmenjen a tejed! Nagyon szurkolok, ha lehet, akkor írd meg az eredményt!

2011. jún. 19. 16:38
 14/16 anonim ***** válasza:

Persze,tervezett baba volt és a gyógyszer is ugy lett kiválasztva mert amit előzőleg szedtem attól spontán elvetéltem ikerbabák voltak:(át is mentem a mostani dokimhoz!MÉg pestet is felhivta megkérdezett egy neonatológus gyermekgyógyászt ő is azt mondta lehet de ha aluszékony a baba abba kell hagyni viszont mégis ráirta a papiromra hogy döntsön a gyerekgyógyász de ő megadja az "engedélyt"!Genetikusnál voltam pesten 20hetesen ő se mondta egy szóval se hogy nem szoptathatok bár nem is kérdeztem mert nem gondoltam hogy nem lehet!Hát eljutni most genetikushoz nem tudom hogy fogok a környékünkön nincs és anyagilag se vagyunk most ugy:( de mindent megfogok próbálni félek már késő!

Köszönöm hogy visszairtatok nagyon rendesek vagytok!

2011. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nos kiderült hogy szoptathatok,őrület amit ezek a dokik itt művelnek Salgótarjánban! Tiszta vizes a tejem próbálom a picimet minnél többször mellre tenni hátha beindul de nem sok a remény! Fejni nem tudok mert csak akkor jön a tejem ha a babóm cicizik ez biztos valami lelki téma:D Nagyon haragszok a dokikra!Köszönöm a válaszokat a biztatást és további sok egészséget kivánok a babáknak és anyukáknak:)
2011. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Jajjj, nagyon örülök!!! Sok sikert a szoptatáshoz és jó egészséget Nektek!
2011. jún. 22. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!