Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat az ilyen érzékeny...

Előfordulhat az ilyen érzékenység?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk a babával, múlt héten volt ovulációm. Ma azt éreztem, mikor összebújtunk a párommal, hogy túl érzékeny vagyok, ha nem nagyon puhán ért hozzám, fájdalmat éreztem. Miért lehet ez, lehet, hogy készülődik valami odabent?
2011. jún. 1. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem történt meg az ovuláció, hanem tovább érett a tüsződ és ezért fáj az együttlét. Velem most ez történt pont, pedig a görbém úgy néz ki, mintha meglett volna az ovuláció! Voltam dokinál és úgy derült ki. De már pár napja szerencsére jól vagyok és együttlétnél se érzek már fájdalmat, valószínű, minden okés most már.

De olyat is hallottam amúgy, hogy beágyazódás környékén is lehet érezni kis fájdalmat az együttlétnél, persze ez is egyénfüggő.

2011. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Örülök, hogy már jobban vagy :) Nekem nem csak maga az együttlét fájt, hanem az, ha erősebben simogatott meg. Még nem igazán volt ilyen.
2011. jún. 1. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol simogatott meg erősebben?

Nekem ekkor érzékeny volt az alhasam nyomásra, ha erre gondolsz.

2011. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a hasam főleg az volt.
2011. jún. 1. 19:50
 5/5 anonim válasza:

én is így jártam tegnap este együttvoltam a barátommal és nekem is fájt ami ezelött soha nem volt . a melleim megduzzatak hányinger hasmenés :/ ami persze nem tetszik .. volt ugy h gondatlanul szedtem a fogigátlót pls 3 nap..

teszteltem 3 negít kaptam . Várjak a mesire ? gyógyszert ugyanugy szedem ha babás lennék akkor lehetne baja ? 8-án megyek dokihoz mit kell ilyen esetben kérdeznem ? méhnyakrákszűrésem lessz ! Válaszotokat várom .. aggodó hölgy:)

2011. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!