Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik, ma reggel -...

2 napja késik, ma reggel - teszt. Amikor felültem az ágyban, úgy megszédültem hogy mozdulni sem tudtam. Lehet hogy végre sikerült?

Figyelt kérdés
Azóta is szédülök..Ciklusaim 28-33 nap közöttiek, ciklus.hu szerint hétfőn kellett volna megjönnie, de mivel sosem pontos, e hét péntekig még megjöhet.Azóta is szédülök, amire sosem volt példa..Munkahelyemen nincs minden rendben, lehet hogy csak az idegességtől szédülök? Tesztem - lett (20-as érz.), korán teszteltem? Örülnék ha baba lenne, 3 éve próbálkozunk..
2009. márc. 18. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen a ciklusod, még bármi lehet. Ha péntek az utolsó nap, amikorra nem várod, akkor péntek reggel csinálj tesztet, az már biztosan mutat valamit. Ha nem bírod kivárni, vegyél egy érzékenyebb tesztet, és csináld meg holnap reggel!! A szédülés jó jel, de tényleg lehet az idegességtől is! Szorítok neked!
2009. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!