Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek menstruáció előtt...

Akinek menstruáció előtt semmilyen tünete nem volt/nincs, annak a terhessége során sem volt semmilyen tünete?

Figyelt kérdés

Nekem szerencsére, vagy sem, nincs ovulációs fájdalmam, sőt a menstruáció előtt sincs se mellfeszülés, hányinger, semmi.

Egyedül a görcsölés, hasfájás közvetlen előtte, ami alapján tudom, hogy meg fog jönni.

Szerintetek ettől még van peteérésem? Vagy ennek semmi köze hozzá?

Azoknak akiknek a menstruációjuk is mindig tünetmentes volt, a terhesség is az volt?


2011. jún. 2. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem semmilyen fájdalmam vagy tünetem nem volt se ovulációkor se mensi idején se terhességnél (egyébként nem hiszem,hogy köze lenne lenne a mensi és terhes tüneteknek egymáshoz mert ismerek olyat aki kb halálán volt mensinél és terhesen még 1 hányingere se volt)....

Viszont szülés óta megérzem ám mikor van ovulációm és mensi előtt és alatt görcsölök is rendesen :S

2011. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami! Nekem világ életemben 3 napos mensim volt és tünetmentes. Engem soha nem ért el a "jaj mindjárt megjön" mizéria!:) Mert észre sem vettem!

Most 11 hetes és szinte semmi tünetem nincs. Ami van, az olyan,hogy bárminek betudhatnám,ha nem tudnám,hogy babát várok!:))

2011. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmilyen tünetem menstruációkor sem és előtte sem!Illetve mielőtt megjött előtte nem sokkal (max pár órával)picit görcsölt a hasam,de miután megjött nem görcsöltem!Első terhességemnél nemvárt előtt pár nappal szurkált a hasam,majd a 6-8ik hétig volt hányingerem.Második terhességemnél nemvárt előtt napokkal egész nap mindjárt megjön érzésem volt,majd a 6ik héttől a 12ik hétig egyfolytában hányingerem volt és hánytam!
2011. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így van. Nekem is minden tünetmentes volt. Viszont a nődoki mondta, hogy szülésnél könnyebben megy minden annál, aki mensikor is jobban görcsöl...

Ebben is volt valami, mert én nagyo sokáig vajúdtam és nehezen tágultam, majd nehezen is szültem.

2011. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!