Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható-e a corax ovulációs...

Megbízható-e a corax ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
Most használok ilyet először,ma van a 14. napom és rögtön két csík lett,bár a második icipicit halványabb.Azt írja az útmutató,ha halványabb,akkor nincs még ovu,de nekem majdnem egyforma.Most akkor hogy is van ez?Ha nincs érés akkor csak 1 csík van?Előre is köszi a válaszokat.
2008. febr. 20. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
én nem szeretem azt a coraxot, én inkább mikroszkópot használok. PG/53-at. És, ha 28 napos ciklusaid vannak, akkor a 12. napon kell elkezdeni a tesztelést, és addig amíg nem lesz két csíkos. Ha egy csík van nincsen pé.
2008. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a legjobb!!!!! A pg53 a világ legrosszab ovul tesztje. Ja és be is akarják szüntetni, mert annyira megbizhatattlan. Amerikába kivonták a forgalomból. 31hetes kismama aki coraxot használt, a pg53 meg a kukába landolt sok siker
2008. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen ha egy csíkos akkor nincs tűsző repedés. Ha a ciklusod pontos, akkor elég egy tesztet csinálni a 12. napon,ha már halvány a második vonal, akkor mindent bele, kb 16-17.napig. Így nem maradsz le róla, és tutti hogy a végéig sikerülhet. Sok sikert az előző hozzá szóló 31 hetes kismama
2008. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezen a teszten nem volt soha erősebb a második csík. Olvastam ezen az oldalon is és a teszt útmutatóján is, hogy nincs peteérés akkor, ha halványabb a második csík. Én most vettem ovulációs mikroszkópot, remélem az mutatni fogja, ha nem akkor orvoshoz megyek.
2008. febr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a második csík halványabb,mint az első vagy nem is jelenik meg,akkor negatív a teszt!Ha ugyanolyan erős a két csík vagy erősebb,mint az első,akkor pozitív!Ilyen egyszerű!
2008. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!