Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruácio elött esek...

Erica17 kérdése:

Ha menstruácio elött esek teherbe a teszt mikortol mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Leghamarább két hét múlva.
2011. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor is ha 27.re volt a nemvártam?
2011. jún. 2. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Hamarább nem jöhetett össze a baba? Figyu, a két hét onnantól számolódik, amikor összejöhetett. Mert két hét kell a petesejt vándorlásának, beágyazódásának, és annak, hogy elkezdje termelni azt a hormont, ami két csíkot varázsol a tesztre :) Doki sem fogja nagyon látni előtte... Kívánok türelmet, és szerencsét, függően attól, mit vársz a teszttől.
2011. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem középidö után jöhetett össze.nagyon szeretnénk babot
2011. jún. 2. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy lehetséges volt a peteérés, és próbálkoztatok is, onnantól vedd a két hetet, vegyél pár tesztet, és reggeli vizeletből próbálkozz. Ha egy csíkos, ne keseregj, mert nekem az első olyan halvány volt, hogy elbőgtem magam... Most meg itt rugdos bent :P
2011. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gratulálok neked.hétfön szeretnék orvoshoz menni.ö már tud valami biztatot mondani?
2011. jún. 2. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pozi teszttel mentem, és gratulált, majd elküldött, mondván, jövőhéten nézzük csak meg UH-n, mert ha túl korán nézzük, akkor nagyobb a vetélés esélye. A teszt mondja meg először, aztán később a doki is biztosít majd.
2011. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!