Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beke kell számolnom a mensi...

Beke kell számolnom a mensi elötti barnázást is, ha peteérést számolok?

Figyelt kérdés

(ciklus. hu) Elméletileg most vagyok középidős, de a mikroszkóp nem mutat páfrányt!

Igaz, a barnázást(2 nap) én nem számolom.Volt egy művi vetélésem, azóta már a 3. hónap, és nem jön össze. Az előző terhességem az első pillanatra összejött. Lehet, hogy nincs peteérésem? Most kipróbálom a mikroszkópot,az majd segít, de ha tudtok ti is segítsetek! Köszi


2008. febr. 20. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a menstruáció első napja a barnázással kezdődik.Bár olvastam már azt is, hogy a valós vérzéstől kell számolni (én ki is próbáltam, és úgy jártam, ahogy te is, nem mutatott semmit az ovulációs teszt. Teljesen beparáztam, hogy nincs is peteérésem, és képzeld, mikor nőgyógyásznál voltam hüvelyultrahangon, elvileg a peteérés utána utőszakban, na kkor láttunk egy szép, egészséges megérett petét:) Szóval, próbáld ki a barnázástól számolni! Sok sikert neked is!
2008. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barnázást is bele kell számolni, főleg ha rendszeresen ezzel kezdődik a mensid.
2008. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!