Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezés közbeni alhasi...

Szeretkezés közbeni alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap este szeretkeztünk a párommal és oylan érzés volt a hasamban,mintha minden egyes lökésnél valamit döfködött volna. És ez nagyon fájt.Az lenne a kérdésem hogy ez mitől lehet? Esetleg menstruáció előtt szokott iylen lennni valakinek? Már több napja görcsöl a hasam egyébként is és oylan érzés mintha rögtön megjönne. Légyszí aki tud írjon, Köszönöm.
2011. jún. 3. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de főleg peteérés környékén, menstruáció előtt még nem tapasztaltam ilyet. Mikor lenne neked esedékes a nem várt? Nekem terhesség elején (amikor még nem is tudtam) is ugyanúgy görcsölt a hasam, mint mikor megjön, lehet, hogy nálad is ez van. Drukkolok!
2011. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Drukkot, aranyos vagy:)

Az a baj hogy problémás a ciklusom nem jön meg rendszeresen. Most is késik. Már beszedtem 2 havi Clostyt is, nem segített. Most nem szedek semmit! Majd nyáron akarok orvoshoz menni, babát szeretnénk, de nem jön össze:(

2011. jún. 3. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit én saját magamon tapasztaltam, nekem akkor volt ilyen amikor:

1. Középidőben vagyok és már szép érett a tüsző, tehát ovuláció környékén

2. Ha a tüsző tovább nő és nem reped meg, és már nagyon nagy

3. ciszta esetében


Hallottam olyat, hogy beágyazódás/terhesség alatt is előfordulhat ez a dolog, de ezt nem tudom biztosra, mivel én még nem voltam terhes.

2011. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam peteéréskor szokott ilyen lenni. Azért tudom pontosan, mert amikor gyermeket szerettünk volna, mindkét terhességem előtt ekkor jött össze a baba. :-)
2011. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!