Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan furán fáj a hasamalja....

Olyan furán fáj a hasamalja. Fájnak a melleim. Ritkán hányingerem van. Tegnap este a hőm 36,4 volt most pedig 36,9. A teszt negatív. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok január 28-án kelett volna megjönni de nem jött.Azóta is olyan érzésem van hogy mindjárt megjön. Olyan furán fáj a hasamallja. Fájnak a melleim.Ritkán hányingerem van. Tegnap este a hőm 36,4 volt most pedig 36,9. Csináltam tesztet az - volt most is akarok csak félek,hogy megint csalódom. Már 1 éve probálkozunk a párommal.Lehet hogy sikerült? Várom válaszaitokat. Előre is köszönöm.
2008. febr. 20. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értem pontosan, szóval a teszted negatív lett?
2008. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tesztet az elmaradt menzi másnapján csináltam
2008. febr. 20. 12:22
 3/10 A kérdező kommentje:
igen
2008. febr. 20. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leirtal nekem abbol nagyon ugy erzodik,h ott baba van,nekem is volt a mindjart megjon erzes,es a mellem is annyira fajt mint meg soha.

Szeritnem tesztelj nyugodtan,lehet,h amikor csinaltad meg nem volt eleg hcg a szervezetedben.

Nagyon drukkolok,h babas legyel!!!!

11 hetes kismama

2008. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor simán lehetsz terhes, ha a mensi utáni első napon teszteltél negatívat. Tudod biztosan, hogy a hcg nem mindenkinél termelődik olyan mennyiségben, hogy kimutatható legyen.

Egyébként teljesen megértelek, mi már lassan 2 éve próbálkozunk, és már nagyon félek a tesztelésektől, a csalódásoktól:(

Neked drukkolok, tesztelj újra, és jelentkezz, mi az eredmény:)

2008. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan terhes vagy! Tesztelj egyet reggel, és mehetsz is a nődokidhoz, mert szerintem már szívhang is van.
2008. febr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is babát vársz,csinálj egy tesztet mihamarabb!!:) szorítok!

Aztán írd meg mi az eredmény!!!

2008. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
neked akkor már 3 hete késik és tuti hogy terhes vagy. csinálj gyorsan egy tesztet. ne félj szerintem ez már nem lesz negatív. gratulálok.7 hetes kismama.
2008. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha január 28-án kelett volna megjönnie, akkor már elvileg a teszt pozitívat kellene, hogy mutasson, normális esetben, ráadásul a tüneteid is arra utalnak, hogy babát vársz, szerintem kezdhettek örülni.
2008. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ÉN MÁR CSAK GRATULÁLOK!

VÁRJUK A VÁLASZT!!!!!!!!!!!!! :)

2008. febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!