Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az átjárhatósági...

Milyen az átjárhatósági vizsgálat? Tényleg fájdalmas?

Figyelt kérdés
2008. febr. 20. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájdalmas, inkább kellemetlen, mondjuk nekem átjárható, ami legalábbis megvan, de ha el vagy esetleg záródva valahol, akkor feszítő érzést tapasztalhatsz. Nekem egy hónapja volt. Túl lehet élni, szerintem érdemes megcsináltatni.
2008. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ? Te hol csináltattad a vizsgálatot? Én a Schöpf-Méreibe járok.

Akkor szted nem érdemes altatást kérni a vizsgálathoz?

2008. febr. 20. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia én a S.O.T.E klinikán csináltattam, nekem nagyon fájt. ezzel nem akarlak el ijeszteni, de nekem el volt zárodva az egyik oldal.Olyan érzés volt mint a szülési görcs. De van egy jó oldala, most 15 hetes terhess vagyok és nagyon boldog. ugyhogy meg érte.
2008. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nektek az átjárhatóságit miért csinálták? Úgy értem, rendben volt minden (pé, hormonok, stb..)Ezer köszi a válaszokért!
2008. febr. 20. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszoló vagyok.

Mi a szegedi nőklinikára járunk. Azért kellett az átjárhatósági, mert hüvelyi uh alapján jobb oldali egyszarvú méh gyanúja merült fel, kiszélesedett kürtővel. A HSG azért kellett, hogy biztos legyen ez a gyanú. Sajna jól látta az uh-on és jövő hét csüt megműtenek emiatt.

Tehát nekem azért nem volt túl fájdalmas a dolog, mert azok a részeim amik megvannak, azok átjárhatók.

2008. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nagyon szorítok neked, hogy rendben legyen a műtéted:)!

Nekem a hüvelyi ultrahang alapján minden rendben van, hormonszintem is, mégsem sikerül:( Ezért gondoltam az átjárhatósági vizsgálatra.

2008. febr. 20. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2. VÁLASZOLÓTÓL kérdezném, hogy neked milyen volt a HSG utáni következő rendes mensesed (mennyiség, szín, milyenség stb.)????
2008. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!