Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal 2 éve vagyunk...

A barátommal 2 éve vagyunk együtt és mindig óvszerral védekeztünk de már nagyon kíváncsiak vagyunk vajon milyen érzés lehet gumi nélkül.Ha a barátom 1-2-szer betolná nekem a péniszét teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve vagyunk együtt és mindig óvszerral védekeztünk de már nagyon kíváncsiak vagyunk vajon milyen érzés lehet gumi nélkül. Fogamzásgátló tablettát még nem szeretnék felírni mert még korainak érzem. De 1-2 tolástól teherbe eshetek?
2009. jan. 4. 19:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az előnedveiben is találhatók spermát tisztában vagyok vele, de nagyon kíváncsiak vagyunk rá... tudom tudom... a kíváncsiságból született már nem egy gyerek. De 1, 2 lökéstől mekkora lenne az esélye ha előtte mondjuk meg is törölnénk a péniszét?
2009. jan. 4. 19:21
 2/24 anonim válasza:
26%

Ha nem élve beléd a barátod 1-2 "tolástól" nem lehet bajod!

Hány éves vagy ,hogy még korainak érzed a tablettát?

2009. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyél már buta!!!


Istenem,ha babát akarsz egész nyugodtan!Nem véletlenül találták ki a fogamzásgátló szereket!

2009. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Attól is teherbe eshetsz, ha spermás kézzel nyúl hozzád. Inkább írass fel bogyót, ha ennyire akarod, vagy ne szexelj, ha ennyire tudatlan vagy.
2009. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Mindig fen áll a veszélye. De sok mindennek közre kell játszania a-hoz hogy teherbe ess. De vannak más módszerek óvszer és tabin kívül amit sok nő is alkalmaz. Jobb védekezni valami mással is ha így akarjátok csinálni. Fő a biztonság.
2009. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
10%
Figyelj,en mar min.20x szeretkeztem a baratommal ovszer nelkul, nem szedek tabit sem. Es nem csak 1-2szer tolja be a peniszet, hanem joval tobbszor. Es amikor erzi,hogy mar majdnem a csucson van, akkor veszi is ki, es a hasamra elvez legtobbszor. Eddig meg nem volt gond nalunk.
2009. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teherbe eshetsz. Mi is játszottunk ilyet annak idején a barátnőmmel, aztán utána eszméltünk fel, hogy mekkora hülyék voltunk.. Nem kívánom azokat a perceket, amikor a teszt eredményét vártuk... Nem lett semmi gond, de volt rá esély... Azóta soha többet ilyet. Ne játssz ilyennel! Ha a tablettától félsz, akkor kipróbálhatjátok a pharmatex hüvelykúpot, állítólag ha nem élvez beléd akkor megóv a terhességtől. Csak aztán vigyázz, nehogy rákapjon! ;) Mert azért jobb gumi nélkül...
2009. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Ha akarsz parázni a következő menzeszedig, hogy teherbe estél-e, akkor hajrá! És még ha meg is jön, nem biztos, hogy nem vagy terhes... Jobban jársz ha kb. 2 hét múlva teszttel bizonyosodsz meg róla, anyuci leszel-e, a párocskád meg apuka.

Ér neked annyit a fene nagy kíváncsiságotok, hogy ilyennel szórakozzatok?

Hány éves vagy, hogy még nem akarsz bogyót szedni? Tartós kapcsolatban sokkal praktikusabb fogamzásgátlóval védekezni.

2009. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én 15éves korom óta szedem a fog.gátlót.inkább szedem,mint abortuszra menjek.
2009. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%

hát attól függ hova tolja ha pl hátsó feledbe akkor tuti nem esel teherbe bár nem ugyanaz az érzés de baj nem igazán lehet belőle


vagy van női "óvszer" is nem tudom pontosan mi a neve majd valaki csak meg írja

2009. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!