Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltam tegnap a barátom...

Együtt voltam tegnap a barátommal és 2. szex után elszakadt, ő egyből észrevette és le is álltunk. Ekkor nem ment el, de előtte igen. Az óvszer darabja bennem maradt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Együtt voltam tnap a barátommal és 2. szex után elszakadt, ő egyből észrevette és le is álltunk..Azt mondta h nem ment el, tehát nem lehetek szerinte terhes.De előtte meg csináltunk és akkor elment..És így akkor maradhatott a péniszén ondó...meg a legnagyobb gáz az h egy kis darabja a kotonnak bennem maradt!!!!!és a puncim kissé fehér folyadékos volt, ami sztem nem hüvelyfolyás,ja és a gumiba(ami bennem maradt)is volt egy pár csepp ondó...72 órás tabit lehetetlen bevennem mert 2 hete vettem be egyet..Segítsetek..Uyge nem vok terhes?Kérlek írjatok!!!NAon fontos..
2008. febr. 20. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos sztem lehetsz terhes. Várd meg a mensid, ha nem jön meg, tesztelj.

Ha gyakran veszel be 72 órás tablettát, kárt okozhat, ami később jelentkezik, és megbánhatod. (amikor majd babát szeretnél)

Szorítok neked, hogy ne legyen gond:)

2008. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de legközelebb vigyázzatok jobban. Ja és egy óvszert nem használunk kétszer vagy akár többször.
2008. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig cseréltünk óvszert!!! csak szetm attól h először elment és cserélt óvszert a másodiknál szexnél(Amikor is kiszakadt)maradhatott rajta vmi ondó, vagy nem?
2008. febr. 20. 14:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok mert naon kétségbe vok esve!!!Ugye nem lehetek terhes??
2008. febr. 20. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szia nem akarlak megijeszteni de szerintem is lehetsz terhes!de ami a másik legnagyobb gond hogy benned maradt egy kis koton darab?ugye orvosnál már voltál vele?ha a gumi ennyi problémát okoz mért nem szedsz gyógyszert?én a helyedben mindenképp elmennék a dokihoz!
2008. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az előző válaszoló vagyok !a ciklusod hanyadik napján tartassz?
2008. febr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Először is meg kell dícsérjelek amiatt, hogy ti legalább védekeztetek, mégha ilyen szerencsétlenül jártatok is. Szerintem azért nem kell megijedned, mert az óvszer belseje spermaölő szerrel van átitatva, így ha volt is rajta sperma akkor sem lehetsz terhes. Egyszer én is jártam így, csak nálunk annyi volt a különbség, hogy elélvezés után vettük észre, hogy kiszakadt a gumi. Nem lett belőle semmi gond. Kitartás, a gumidarab miatt pedig menj el orvoshoz, nehogy valami csúnya gyulladást szedj össze. Szorítok, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd.
2008. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Naon köszi a tanácsokat!!!Amúgy nem a hüvelyembe volt benne a gumidarab hanem épp az ajkak között...mert simán pisiléskor vettem észre,így ha az föntebb lett volna simán nem jött volna ki...Vagy igen?
2008. febr. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!