Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves lány vagyok. Félek,...

16 éves lány vagyok. Félek, hogy terhes vagyok, mert a barátommal csináltuk óvszer nélkül, de úgy, hogy elötte rajta volt, de levette és utána csináltuk úgy, meg elszakadt az óvszer szex közben. Nagyon félek, hogy terhes vagyok. Okkal félek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Okkal félsz, mert így simán teherbe lehet esni. Azt javaslom, hogy keress fel egy nőgyógyászt mihamarabb, mert az esemény utáni 72 órában még egy esemény utáni tabletta segít, de ezt csak a doki adhatja.
2008. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de naon félek,van esély,hogy mégsem???az a baj,hogy nem olyan a családi hátterem,anyám megölne.mit tegyek??
2008. aug. 5. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még 72 órán belül vagy a szex után, akkor menj el orvoshoz és felír esemény utáni tablettát. Csak menj el minél hamarabb!
2008. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy menj el dokihoz és irass fel vele esemény utáni tablettát ha még nem késő. És ha már nőgyógyásznál jársz és ilyen felelőtlenek vagytok, valami más védekezési módot is kitalálhatnátok. pl. fogamzásgátló gyógyszer vagy hüvelygyűrű, csak hogy legközelebb ne aggódj ilyesmi miatt!

Ha letelt a 72 óra már akkor is menj el dokihoz mindenképp!!!

És máskor jobban figyeljetek!

2008. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyit, hogy ne amiatt aggódj hogy nem olyan a családi hátteretek.. inkább arra hogy 16 évesen nem kellene teherbeesned, teljesen mindegy milyen a családi háttér!
2008. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!