Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e? Szexeltünk...

Terhes lehetek-e? Szexeltünk a barátommal pénteken, és szex közben kilyukadt az óvszer bennem. (De még nem ment el. )

Figyelt kérdés
Kivette és kicseréltük másikra->nem is ezzel van a baj hanem azzal h bennem lyukadt ki és nagyon félek h terhes lettem miatta ( a menszesz után 8. napon voltam pénteken)
2009. márc. 22. 17:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
65%
Ha tényleg nem ment el benned, akkor nem.
2009. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Elméletileg lehetsz, de elég kicsi az esélye.Jó szakaszban voltál(8.napon).
2009. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menszesz első napjától számítottad a 8. napot akkor nem vagy terhes. Ha a menszesz elmúlásától számítottad a 8. napot, akkor menj orvoshoz!
2009. márc. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy a ciklus egyik napján sem 0 a teherbeesés esélye. Szóval elméletben lehetsz.
2009. márc. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

az előző válasz írója vagyok és kihagytam, hogy akkor is lehetsz terhes ha nem ment el benned, mert jöhet előváladék is, amiben már lehetnek hímivarsejtek.

Igaz, hogy 8. napon kisebb az esély, meg kevesebb hímivarsejtnek is kisebb esélye van teherbe ejteni téged, mintha elment volna benned, de én nem bíznám a szerencsére... Biztos, hogy orvoshoz mennék

2009. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Hagyjátok már az elméletet :D Elméletbe Szűzmária is terhes lett valahogy, pedig hozzá se értek, erről ennyit.

Nyugi, nem vagy terhes ;) Sok mindennek kell összejönnie egy babához jó időben jó helyen...

2009. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
amikor megjött attól számítottam a 8. napot!De nagyon stresszelek ettől....csak erre tudok gondolni!
2009. márc. 22. 17:14
 8/17 anonim ***** válasza:

lehetsz mert

1. spontan ovulacio. a ciklus barmelyik napjan fenall az eselye (persze neha nagyobb, neha kisebb)

2. az elovaladek is tartalz(hat) spermiumokat


szoval lehetni lehetsz de nem valoszinu. eleg jo esellyel megusztad.

2009. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nyugi,nagyon kicsi az eselye
2009. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne stresszeld magad, én is mindig azt csináltam, aztán már az összes tünetet is produkáltam...

Nem vagy terhes. Nyugodj meg.

2009. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!