Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességet milyen típusú...

A terhességet milyen típusú meszesz zárja ki? Darabos, enyhén darabos már igen?

Figyelt kérdés
Nekem most sajnos időben jött, enyhén darabos volt, volt élénk és barnás színű is, viszon kevesebb mennyiségre. 5. napon már csak barnázás volt, ami azóta is tart. Most vagyok a 7. napban. Ugye ezek kizárják a terhességet?
2009. márc. 19. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 100%-ban nem. Ugyanis vannak nők, akik a terhesség alatt is menstruálnak. Bár kevesebb az esélye a terhességnek, én a helyedben csinálnék egy tesztet és ha az negatív, akkor nyugodnék meg.
2009. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! És a hőd is leesett? Csak azért kérdezem, mert nekem is elég furcsa volt ebben a hónapban a menzim. kb 2 napot késett, pénteken közepes erősségű volt, szombaton meg elég erős volt. Majd vasárnap egész nap semmi, csak este egy kicsit. Majd hétfőn délelőtt semmi, aztán délután megint egy kicsi, majd 1-2 nap barnázás. Viszont a hőm leesett... :-(
2009. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem 36,7- 36,6 volt menszesz előtt és alatt a hőm. A 6. napon lement 36,5re, ma pedig 36,2-re. És ami nagyon fura, hogy még mensi előtt elkezdtem fémes ízt érezni, kb olyan mint amikor az embernek vérzik az ínye. Néha kevésbé érzem, néha jobban, de még nem múlt el! (persze, lehet, hogy fogászatra kéne mennem, bár nekem semmi, de semmi nem volt eddig a fogaimmal, még tömni sem tömtek, 26 éves vagyok)
2009. márc. 19. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
terhesség alatt csak 2napig tartó gyenge mensi lehet.sorry
2009. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont a terhességet szeretném elkerülni. Mert ha az vagyok, akkor nem tekintem jó jelnek, hogy így menstruáltam. Akkor inkább ne legyek az, de legyen minden rendben. Éppen azért kérdeztem, hogy kizárható-e ilyen vérzésből, mert szeretnék megnyugodni!
2009. márc. 19. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!