Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve nincs munka viszonyom!...

1 éve nincs munka viszonyom! Ha most teherbe esnék mennyi pénz járna szülés után?

Figyelt kérdés
2009. márc. 19. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak az alanyi jogon, vagy munkaviszonyhoz nem kötött ellátások járnak. (anyasági támogatás, gyes, családi pótlék)
2009. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az pedig, mint tudjuk "lófüggy" sajnos.
2009. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogyan az előbbiekben írták, szinte semmi.

DE: jelenleg még van kiskapu, ha kiderül a terhesség és gyorsan bejelent valaki, akkor meglesz a 180 biztosítotti nap, és akkor már jár a tgyás és a GYED is.

2009. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja igen és kifizetné utánad fél évre a járulékokat.
2009. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő, csak jó tanácsként mondta ezt a lehetőséget. Akár, ha a családban van vállalkozó vagy vállalkozás, vagy ismerősi körben. Esetleg megbeszéli vki-vel, hogy jelentse be, és Ő odaadja Neki azt a pénzt, amit fizetni kell utána. De szerintem próbál minél hamarabb elhelyezkedni és egy pár hónapot dolgozni, és csak utána szülj. De ha 1 éve már nincs munkahelyed, akkor a munkanélküli segélyt se kapod, és biztosítva se vagy. Hogy élsz meg? Már bocs, mert, ha a párod olyan jól keres, akkor nem kérdés hogy a szülés után mennyi pénzt kapsz. Vagy dolgozol, csak nem jelentenek be, zsebből zsebbe fizetnek? Bocsi a sok kérdésért, csak kiváncsi vagyok.
2009. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom itthon vagyok!A párom jól keres nem arról van szó csak kíváncsi voltam!Suliba jártam és igy egyszerűbb volt mint munka mellett suliba járni!Szeretnék most már elhelyezkedni de a válság miatt nem olyan egyszerű!
2009. márc. 19. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Hát, fontold meg, mennyire van szükségetek a pénzre. Ha nagyon, akkor szerintem inkább menj el dolgozni egy pár hónapot és utánna hajrázzatok babaügyben, ha meg nem, mert hát eddig is megvoltatok valahogy, akkor gyerünk, nincs mire várnod. Mérlegelj, mielőtt bárhogy döntessz. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert, akárhogy is döntessz.
2009. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!