Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az orvos a 14. napon nem...

Ha az orvos a 14. napon nem látott domináns tüszőt, akkor semmi esély ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
26-28naposak a ciklusaim.
2009. márc. 19. 22:49
 1/3 anonim válasza:
nemtudom,attól függ szedsz e bármilyen gyógyszert.én is így vagyok,nekem se látak elégé érett tüszőt,ezért megduplázta a dokim az adagomat (egyébként GONAL F-et szedek/szurok)Így nagyob lesz az esélyaz éret tüszőkre.
2009. márc. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát akkor ebben a hónapban tényleg nincs esélyed mert már késő hogy clostit is szedjél!azt menzi 3. napjátol kell. majd a következő honapban. adott valamit amugy?na ezis fura hogy rendes a menzid mégsincs péd!
2009. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig mindig volt pé, szép érett tüszőkkel (23-25mm), most fordult elő először, hogy nem látott domináns tüszőt. Egyébként nem szedek semmit. Azt mondta a doki, hogy az is lehet, hogy korábban repedt meg a tüsző.
2009. márc. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!