Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az esély hogy holnap az...

Mi az esély hogy holnap az orvos már látni fog valamit? Kifog írni már táppénzre? A munkahelyem elég ártalamas.

Figyelt kérdés
Csináltam három különböző tesztet és mindegyik pozitív lett.Egy hetet késik a menstruáciom.Egy hete voltam orvosnál de még nem látott semmit.Holnap megyek.És minden nap fáj a hasam mintha megakarna jönni,de mégse.Remélem már nem leszek beteg.Amennyit tudok annyit pihenek.
2008. szept. 29. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki nem is lát semmit, elküld vérvételre, ami kimutatja, ha terhes vagy. Innentől kezdve táppénzre mehetsz, javaslatot fog rá adni. Én is így voltam, végig táppénzen, mert nem tudtak más munkakörben elhelyezni.
2008. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az az igazság, hogy a 12. hétig mivel elég nagy a rizikó, csak akkor fog kiírni, ha veszélyeztett terhes vagy (én az vagyok, már a 9. héttől betegszabin vagyok :-S ) Az 5-6. héten már meg tudják állapítani a korai terhességet, általában csak a petezsák látszik ekkor még, a magzat nem. Az majd a 8-9. hét körül. Remélem minden rendben lesz! Vigyázz magatokra!
2008. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszélyes a munkahelyed rögtön táppénzre javasol.Én éjszakai műszakban is dolgoztam,ezért rögtön kiírt,neki abból semmi kára nem származik.
2008. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetes voltam mikor mentem dokihoz.Egyből látta, hogy van szívhang.Mondtam a dokinak, hogy olyan munkahelyem van, ahol emelgetnem kell.És azonnal szó nélkül kiírt.Már másnap nem is mentem dolgozni.
2008. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hét 3 naposan (a nem várt után 2 héttel) voltam és már látszódott a petezsákban a magzat is.

Ha szólsz, h. ártalmas a munkahelyed, ki fog írni.

Pihenj sokat, boldog babavárást!

2008. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!