Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már mióta abbahagytam a...

Már mióta abbahagytam a fogamzásgátlómat nem volt menzeszem. Az orvos azt mondta várjuk. Most 2 napja halványan vérzek de tampot sem kell olyan picit. Ez lehet már esély végre menzeszre? Vagy valami gond lehet?

Figyelt kérdés
Most szeptemberbe kellene visszamenem harmadszor, hogy végre talán csináljanak velem valamit. De most nagyon reménykedem, hogy meg akar jönni. Sztem ez is haladás hogy ennyi "vérecske" jön belőlem. Babát szeretnénk és el vagyok keseredve hogy egyszerűen nem akar megjönni 4 hónapja, és mindig félek, hogy nem is lehetek terhes!? Járt már valaki így? érlek segítsetek, hogy mit tegyek. El vagyok nagyon keseredve
2008. szept. 11. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szia én is így ártam. a tabi abbahagyás után 45 napra jött meg utána semmi. elmentem ismét orvshoz a 45 napon azt mondta várja és vártam. ísmét elmentem a 62 napon amikor már nem bírtam cérnával mert én is babát szeretnék. és az uh megállapította a pcot. teljesen elkeseredtem.aztán meghozták a menszim gyógyszeresen, de már megint késik. pedig most kéne a clostit elkezdenem. serintem ne várj okulva az én példámból. nekem sem szabadott volna, mert az idő csak ketyeg. sok sikert!
2008. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs a gépelési hibákért, de gyorsan írtam.
2008. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
érdekes... nekem már 2 hét késés után adtak gyógyszert, amitől megjött a menzeszem és azóta is szabályosan menstruálok. Szerintem követeld ki, hogy csináljon veled valamit vagy keress másik orvost
2008. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Tuti másik dokihoz megyek! Ha megkérdezhetem mi az a Pco?
2008. szept. 11. 12:15
 5/9 A kérdező kommentje:
És akkor mi ez az enyhe vérzésem? Lehet meg fog jönni? Vagy bajom van?
2008. szept. 11. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

...szerintem sokan jértak már így, mint te, köztük én is.

Nekem február óta nincs mensim. Eygszer meghozta egy doki duphastonnal, de utána megint semmi. 1 hónapja kerestem egy magándokit, ő már csinált egy hormonvizsgálatot, amiből az derült ki, hogy semmi nagy eltérés nincs, "csupán" az lehet, hogy az agyam még nem fogta fel, hogy nem szedem a bogyót, idő kell neki. 1 hét múlva megyek vissza a dokihoz, akkor valószínű clostit fog adni, és akkor talán kapcsol szegény agyalapi mirigyem...

Ha elolvasod a closti betegtájékoztatóját, neten fent van, akkor ott írja az alkalmazásnál, hogy fogamzásgátló abbahagyása utáni "vérzésnélküliség" (csak latinul).

ímost ezzel tudom magam vígasztalni. Hogy a closti talán bejön.

Tudom, mit érzel... Én is szeretném legalább a sikertelen hónapokat számolgatni, mint mások, de mivel ciklusaim sincsenek... :-((((

Nagyon kikészültem én is pont a napokban, kezdem feladni, a doki is pont most van szabadságon, olyan lassan telik az idő...

Menj dokihoz mielőbb, de valami alaposabbhoz, aki fel is fogja, hogy neked létkérdés, hogy legyen peteérésed...!

2008. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok.pco:policisztás ovárium, vagyis sok-sok apró ciszta hálózza be a petefészket, emiatt rendszertelen a menszesz, és nincs peteérés. vagyis borzasztó kicsi az esélyem a babára:-(
2008. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok! Nekem is van cisztám a bal oldalon de nem mondott arra se semmit ezek szerint talán nem nagy baj.
2008. szept. 11. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Problémám nekem is ugyanez volt,tabi után nem jött a mensi,18 mm ciszta volt a bal petefészkemen,doki szerint ez teljesen normális. Azért nem hagyott nyugodni a dolog,elmentem másik dokihoz,írt fel Norcolut-ot,attól megjött,a ciszta távozott. Azóta minden rendben,28 naposak a ciklusaim. Ne hagyd annyiban,az orvosoknak ráér,neked meg esélyed sincs így babára,mert ha ciszta van,peteérés szinte biztosan nincs.

2008. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!