Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves lombikosok mennyivel...

Kedves lombikosok mennyivel kezdték meg a beültetés előtt a stimulációt?

Figyelt kérdés
Nekünk elvileg augusztusban meglesz az első beültetés, de a vizsgálatok még tartanak javában. Van ahova júl. 19-re kaptunk beutalót. Így akkor... lehet, hogy csúszni fog?
2011. jún. 8. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak el keseriteni de ez nem ilyen egyszerü.

Annyi minden közbe jöhet addig. Valamilyen vizsgálatot kérnek még és nincsen kész mire kell. Nekem például két ciklus is ki maradt, mert ott volt a petefészkemben a petesejt maradvány. És ezernyi olyan dolog van még ami miatt csuszik az egész. Sajnos tapasztalom magamon.

Először nagyon el keseredtem én is de már hozzá szoktam. Nem megy ez olyan gyorsan ahogy szeretnénk. Ki tartást neked! Egy sorstársad!

2011. jún. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én márciusban voltam először a Kaáliban. Szükséges vizsgálataim megvoltak, csináltatni kellett még 3.napi hormont, férjemnek sperma vizsgálat ciklus 23 napján ultrahang és akkor már írta is fel a doki a szurikat, hosszú protokoll volt ez volt áprilisban , májusban pedig már beültetés és most vagyok 5 hetes.
2011. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint első!

Gratulálok kedves második válaszoló! Akkor te minden téren szerencsé voltál!

2011. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Először is GRATULÁLOK NEKTEK a picihez.

Köszönöm a biztatást is, remélem mihamarabb megtörténik a nagy esemény. Az orvos beírt augusztusra lombikra, mert állítólag nekik is ki kell számolni mennyi lehet egy hónapban (asszem 5). Nagyon remélem, hogy nem jön semmi közbe.

Még egyszer köszönöm!

2011. jún. 9. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!