Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Esti mozgás után...

Mi a jobb? Esti mozgás után nem enni semmit, csak folyadékot inni, vagy enni húst vagy túrót?

Figyelt kérdés

Testépítők NE válaszoljanak, továbbá olyan emberek sem, akik a bodybuilder oldalon élnek, és csak a testépítés az életük, olyanok se válaszoljanak, akik ilyen fehérje-tápokat isznak vacsira. Szeretném elkerülni azt a 2-3 gyúrósm alakot, akik az eddigi fogyással kapcsolatos kérdéseimre mindig ugyanazt válaszolták.

Sima, átlagos, magánszemélyek véleménye érdekel. KÉREM EZT MINDENKI VEGYE FIGYELEMBE!


Tehát fogyni akarok, izmos ill. az izom által vastagabb lenni nem akarok. Nekem nem kell más, csak a mostani külsőm, -5 cm-rel kisebb változatban.

Minden nap vacsira pedig nem tudok és nem is kívánok húst ill. pocsék túrót enni. Szerinem elég, ha két-3 naponta eszek húst, ebédre, ettől még nem fog leépülni az izomzatom. Egyébként nekem anno egy 90akárhány éves néni mondta, hogy minél kevesebb húst kell enni, az a hosszú élet titka..


2011. szept. 26. 10:01
1 2
 1/11 marionaud ***** válasza:

szia,


én is fogyni szeretnék, edzés után mindenképp pótolni kell a folyadék-tápanyagveszteséget, ezért szerintem egy kis túró belefér. Vagy egy kis husi paradicsommal esetleg tonhal. Én egy hónapja "diétázok", mozgok minden nap de edzés után mindig eszem valamit:) remélem segítettem:) és sok sikert+!

2011. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyit fogytál már? Kilóban és centiben is érdekelne..
2011. szept. 26. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor még rendszeresen sportoltam (ne kérdezd mikor volt ez) emlékszem, hogy edzés után nem is kívántam mást, max. egy csésze tejet ittam, vagy egy almát (körtét) hasonlót ettem. Az is igaz, hogy a sportot nem fogyózás kedvéért, hanem magáért a sportért csináltam.

Normálisan ettem, azt amit a család többi tagja is, heti 2x mentem edzésre (asztalitenisz, tenisz) alkalmanként 4-5 órahosszát. Ahogy akkoriban mondták, 48 kg voltam vaságyastól.

2011. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Edzés után mindíg fehérjét eszek,túrót húst halat,és nem vagyok gyúrós ha tetszik ha nem. De fél év alatt majdnem 30kilót fogytam.
2011. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

És ha tornázok 90 percet (Rréka, alakreform) és utána nem kívánok semmit sem, s nem eszek, akkor nem fogok fogyni? vagy fogyok, de izomból? attól függetlenül, hogy előtte 90 percet végignyomtam??

én mindig azt hittem, hogy amit nem eszek meg, az nem hízlal...ezért nem akarok vacsizni sem.

2011. szept. 26. 12:30
 6/11 marionaud ***** válasza:
de fogsz fogyni, hogyha nem eszel edzés után semmit:).. csak jót tesz ha kap egy kis fehérjét a szervezet 90 perc izzadás után.pl 10 dkg túró joghurttal kb 150 kcal. egyébként egy hónap -5 kg . eddig így állok. és mindent eszek, kivéve csokit, cukros löttyöket, édességet.:)
2011. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát nem vagy Afrikában, nem kell éhezned este, tehát nyilván eszel még annyit amennyire úgy kb. szükséged van.

és ez inkább tápláló, mert mondjuk cukorra nincs szükséged este, energiát nyer a tested zsírokból. fehérjét viszont tudja építésre használni.

pás!

2011. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"pás!" az mi??


Tehát az volt a kérdés, hogy jobb, ha nem eszek semmit inkább? A túrót nem szeretem magában, joghurtot szoktam enni, főlet Activiát.

Cukros hülyeségeket ritkán eszek. Csak azt nem értem, hogy mozgással pl. 300 kalóriát legégetek, akkor edzés után minek vigyek vissza 150 kalóirát, mikor nem feltétlenül vagyok éhes ill. nem feltétlenül kívánok enni.

2011. szept. 26. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az esti mozgás után nem kívánsz semmit, akkor ne egyél semmit.

De folyadék-bevitelről gondoskodnod kell. Nem biztos, hogy ez víz formájában a legmegfelelőbb, legalább természetes, valódi gyümölcslét hajts fel egy pohárral.

2011. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért egyél, mert a szervezeted működése bonyolultabb, mint így első közelítésre látod, és tápanyagokra van szüksége a hatékony működéshez.

vagy megfogadod ezt (hiszel nekem), vagy utána olvasol sok mindennek, és tudni fogod.

2011. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!