Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy tesztet és...

Csináltam egy tesztet és vélhetem ezt pozitiv eredménynek?

Figyelt kérdés
A tesztcsíkom ugy néz ki hog yabból a kicsit vastag csíkbol nos annak a szélei és csak a szélei nagyon nagyon halvány rózsaszínek. de a csík belseje fehér. akkor ez most pozitiv vagy sem? Segítsetek lécci
2009. márc. 20. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom, h az a pozitív teszt, amikor 2 csík van a taszten, a legtöbb fajtán így van.

Na most az, h az egy csík "elszálkásodott", az sztem nem mutat terhességet..

Vagy én olvastam rosszul?

Csak egy csíkot említettél?

2009. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem a kontrol csík erős rózsaszín a tesztcsík ahol mutatni kellene a terhességet, na annak csak a szélei látszanak halványan
2009. márc. 20. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
nem írod, mikor csináltad a tesztet. lehet, h túl korán, csinálj újat 2 nap múlva. reggeli vizeletben a legtöbb a hcg.
2009. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
reggel csináltam és jövö hétre várom csak kiváncsiságból lőttem el. mutatok egy görbét ha az is segít. de akkor ez nem halvány pozitiv teszt?
2009. márc. 20. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor 2 csík van?


Ha 2 csík van, akkor bizonmyára babócát vársz!

2009. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden képpen csinálj újabb tesztet és reggeli első vizeletből!Valamitől rózsaszín lett még ha csak a szélei is azok:)

Drukkolok!!!Írd meg az eredményt!!

2009. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szóval ha a szélei rózsaszínek ugyan halványan az jóóóóóóóóóó?

HURRÁ

2009. márc. 20. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!