Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor könnyebb vagy...

Most akkor könnyebb vagy nehezebb?

Figyelt kérdés

Van, ahol azt olvasom a neten, hogy fog.gátló abbahagyása után könnyebb teherbe esni, máshol pedig azt írják, hogy nehezebb. (Dokimtól erre elfelejtettem tegnap rákérdezni...)

Mi hétfőtől indítjuk a "babagyártást" :) A tabletta szedését 1 hete hagytam abba, dokim szerint nem kell tovább várni.


Nektek mi erről a tapasztalatotok?


2011. jún. 9. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha az orvos jóváhagyta, hallgass rá...

Én nuva ringet használtam, és azonnal első hónapban teherbe estem, de az orvos azt mondta, egy hónapot várhattunk volna, pedig ez nem is tablettás fogamzásgátló volt, ami az egész szervezetet telenyomja hormonnal...

2011. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én sosem szedtem, saját tapasztalatom nincs, de a kolléganőm októberben hagyta abba, januárban már babás volt. Sógornőm két hónappal a bogyó abbahagyása után lett terhes.

Sok sikert! :)

2011. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Dokim szerint könnyebb teherbe esni! Én abbahagytam és rögtön terhes lettem! Második babánál abbahagytam és a második hónapban terhes lettem!
2011. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alkatfüggő.

Én abbahagytam és kb másfél-2 évre rá estem 'csak' teherbe

2011. jún. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb teherbe esni és nagyobb az iker terhesség esélye, mert a tabletta abbahagyása után egyszerre több érett petesejt is szabadulhat. Ugyanis a tabletta szedése alatt "felgyűlt", meg nem érett petesejtek ilyenkor egy ciklus alatt szabadulnak ki.
2011. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Emberfüggő...

Én abbahagytam és utána 3 hónapig egyáltalán nem is volt PÉ-m. Azóta egy sikertelen hónapon vagyunk túl és most ebben a hónapban meg pont lecsúsztunk a PÉ-ről. Ami össze-vissza ingadozik, múlt hónapban a 26., most a 16. napon volt.

Legjobb barátnőmnek az abbahagyás után 3 hónapig meg sem jött és az első rendes mensi utáni 4. ciklusban lett babás.

2011. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyén-és tablettafüggő.

Én Diane 35-öt szedtem,és 4 hónapja próbálkozunk a párommal,de a doktornőm szerint ne csodálkozzak,hogy nem estem rögtön teherbe a Diane abbahagyása után,mert egy lórúgás hormongyógyszer,ami elég rendesen megkavarja az ember lányának hormonháztartását,és idő kell hozzá,hogy helyrejöjjön.De persze olyan is van,aki Diane után is rögtön teherbe esik.

2011. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Persze alkatfüggő is a dolog, nem vagyunk egyformák, csak kíváncsi voltam, ki hogy volt ezzel a dologgal. Mindenesetre reménykedem, hogy én is a "gyors sikert" elérők közé fogok tartozni :)
2011. jún. 9. 10:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb teherbe esni,de nehezebben tapad meg.Minden doki mást mond,a helyedben várnék,hogy ne járj úgy,mint én:(
2011. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz :( És ebben van igazság...
2011. jún. 9. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!