Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruációm 1 hete,...

Késik a menstruációm 1 hete, szerintetek lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm 1 hete, csináltam tesztet, negatív lett, de lehet korai volt még. A melleim fájnak, de ennek ellenére nem jelentkezik vérzés. Nem érzem, hogy meg kellene jönnie, pedig minden hónapban előre érzem egy héttel. Mit gondoltok? Lehet terhesség, vagy esetleg más lehet a baj?
2011. okt. 6. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha szeretkeztél védekezés nélkül(nem irtad h szeretnél e terhes lenni) akkor bizony előfordulhat. bár 1hét késést már ki kéne mutatnia a tesztnek szerintem...
2011. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnék babát. Nem védekezünk 2 éve, de eddig semmi :(. Most készülünk mind a ketten orvoshoz, mert szervi elváltozást eddig nem találtak, eddig minden rendben, de csak nem érkezik a várva várt picurka.
2011. okt. 6. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hátha most! Nekem is így kezdődött a terhességem, hogy fájt a mellem! Csinálj még 1 tesztet, ha baba van a dologban, már kimutatja, ha nem akkor irány a doki! Drukkolok, hogy baba legyen!
2011. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy. Minden nap hőmérőzök, de az elmúlt egy hónap nem igazán kecsegtet. Mellékelem, de úgy látom, hogy ez nem sikerült. Megnéznéd Te is, hogy mit látsz?


[link]

2011. okt. 6. 19:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon alacsony a hőd, néztek nálad pajzsmirigyet, TSH-t?


Bia:)

2011. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen néztek, 10 éve szedem is az l-thiroxint, rendesen be is állítja a szintet. Nincs vele semmi gond, régóta, szerencsére.

Üdv.: Szil

2011. okt. 6. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
szupi, nagyon esélyes, megy a drukk!!!
2011. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja, Bia voltam az előző:))
2011. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia Bia!

Nagyon köszönöm :)!!! Én is bízok benne, hogy most sikerült :). Még megvárom a hétvégét, és újra tesztelek. Megírom majd, mi lett az eredmény.

Üdv.: Szilvi

2011. okt. 6. 20:54
 10/11 A kérdező kommentje:

Szia Bia!


Sajnos nincs jó hírem. Nem jött meg, de a teszt negatív. Jövő hétre kaptam időpontot a dokitól. Már ki kellene mutatni, ha lenne baba. Köszi a drukkot, majd a következő hónap sikeresebb lesz.

Üdv: Szilvi

2011. okt. 12. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!