Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark és palástfű. Aki...

Cickafark és palástfű. Aki próbálta mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja próbálkozunk, de nem jön a baba. :( Hallottam már cickafarkfűről és a palástfűről, most kíváncsi lennék olyanok véleményére akik használták. Hogy segítette vagy hogy mikor elkezdtétek "szedni" (inni) mennyi idő után sikerült a baba. Ja és hogy hogyan igyam (mennyit, mikor)?
2011. jún. 11. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ez engem is nagyon érdekelne, már mi is 8 hónapja próbálkozunk
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A palástfű teáról tudok nyilatkozni: a peteéréstől kezdve ittam, minden reggel és délután 1 teáskanál tea 1 pohár forró vízben.

Én első hónapban terhes lettem (8 hónap próbálkozás után), de szeretném hangsúlyozni, hogy nem biztos, hogy a teától, ugyanis ugyanebben a hónapban szedtem először a Clostilbegyt-et.

Kérj hormonvizsgálatot, és ha kiderül, hogy nincs peteérésed, alacsony a progeszteron szinted, akkor a Clostilbegyt segítHET. Persze ez sem garantált, de nekem első hónapban sikerült.

9h km

2011. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, és megoszlanak a vélemények hogyan kell inni,mivel a hormonokra hat.


Nekem más jött be, több ismerősömnek is ez vált be kb fél év után:

Almaecetes víz mézzel (napi 2-3 alkalommal, 2 teáskanál almaecet 1 teáskanál mézzel egy pohár vízben, az almaecet természetes úton előállított volt)

Volt akit meddőnek nyilvánítottak, és ezzel sikerült neki.

2011. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejött eddig. Az első babánál 2 hónapja próbálkoztunk,mikor hallottam erről, és a következő hónapl elkezdtem inni, és egyből sikerült is. A másodiknál egyből az első hónapban ittam, és elsőre sikerült is. Sajnos ezzel a babával elvetéltem. Most készülök a harmadikra, és kíváncsi vagyok, hogy most is sikerül e elsőre! Nagyon remélem hogy igen! :)
2011. jún. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó gratulálok és szurkolok a 3.hoz. :)

utolsóelőtti: milyen almaecet? pl. tescoban is jó ha veszem?

2011. jún. 12. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pontosan milyen van a Tesco-ban, de bioboltban,vagy ecetboltban kapsz olyan almaecetet,amit természetes úton állítottak elő. A boltit (amit mindenhol árulnak) ipari úton állítják elő, nem tökéletes, de ha éppen csak az van, az is jó néha-néha.

Ez a megtartásban is segít.

2011. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves 07:03-as? csak a cickafarkat ittad, vagy a palástfüvet is. Milyen arányban és mikor fogyasztottad?
2011. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sumergo ***** válasza:
Ez a két növény benne van a Gyuri bácsi babaváró teáiban is, nekem az segített, hogy az utolsó! lombikom sikerüljön. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
2011. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!