Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül az ilyen lh...

Mennyibe kerül az ilyen lh teszt, és hogyan kell használni? Honnan tudjam, hogy mikor teszteljek, ha összevissza van a ciklusom?

Figyelt kérdés
2008. febr. 21. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az LH teszt 3300ft és 5db van benne.Milyen időközönként van a ciklusod?
2008. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szia!A DM-be lehet kapni 5db-osat,és olyan 2500 körül van.Hát igen,így elég nehéz,ha szabálytalan a ciklusod.Nekem se volt szabályos,hol 30 napra,hol 33ra jött meg.Nagyjából tudod,hogy hány napra jön meg,azt oszd el 2vel,és akkor legfeljebb többet kell csinálnod.
2008. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja és mikor volt az utlsó talán tudnék segíteni a kiszámolásban.Hány napig tartott?
2008. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amikor január 10-én megjött,akkor 28 napra jött,aztán meg csak most 18-án,tehát 39 napra.Ilyen összevissza van,és ma már múlik,már csak barna van.Köszi a segítséget.
2008. febr. 21. 16:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez alpján tényleg nehéz kiszámolni,inkább vegyél mini mikroszkópot pl:PG53-at ezt a patikában kapsz.Olcsóbb is meg egy életen át kiszolgál.2000ft.Azzal minden nap ellenőrizheted hogy mikor van PÉ-sed.Nekem is ez vált be.
2008. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha ez neked bevált,akkor mondd már el,hogy mire figyeljek

nekem 4 éve van,mostanában elővettem,hogy hátha már tudok vele bánni,de nem megy.Mindig páfránymintát látok még a mensi előtt 2 nappal is.Tiszta szálkás kis képe van,én még sose láttam a sejteset.

2008. febr. 21. 16:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig páfrányosat mutat az jó elvileg.Én ugy használtam(használom még)hogy ráköpök egy kisebb mennyiséget várok kb egy órát vele amíg teljesen megszárad. Egyébként nekem csak a nyállal mutatja ki mindig a hüvelyváladékbol sose.
2008. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg kell várni míg megszárad?Hát akkor ez lehet a probléma!Én sose vártam meg,azonnal néztem.Ja és amikor esetleg páfránymintát mutat,akkor azt jelenti,hogy kezdődik a peteérés?Mert én most kislányt szeretnék,és elvileg peteérés előtt kell együttlenni 3 nappal.
2008. febr. 21. 16:31
 9/13 anonim ***** válasza:
A három nap az sok 1,5 2 nappal előtte mert a sperma csak max 24órát él.Én két nappal előtte szeretkeztünk és kislányunk lett.Az elsőt Meg fiunak gyártottuk aznap mikor volt a PÉ akkor fogant.Sok sikert a kiscsajhoz.Szorítok.Bocsi rosszul írtam 48órát él a spermium
2008. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És bejött az első is?Fiú lett?De jó akkor.És ha 2 nappal a pé előtt voltatok,akkor a mikroszkópon mit láttál?Már jelezte a pé-t?
2008. febr. 21. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!