Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez lehet terhes...

Szerintetek ez lehet terhes görbe? Ez az első hőmérőzéses hónapom, nincs viszonyítási alapom. Péntekre nem várom. Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 12. 11:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jónak tűnik, de ha péntekre nem várod, akkor csak 12 napos a luteálisod, ami nem sok. Lehet, hogy pár nappal alabból késik (ha kicsit később volt pé előző hónaphoz képest). De azért pénteken én tesztelnék egyet :)
2011. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem feltétlenül az, de nem lehet kizárni se.

Nekem is volt már ilyen, de sajna leesett a hőm és mensi lett.

Ha nem esik le akkor babás görbe :)

Szurkolok! Majd írd meg mi lett!

2011. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

nekem is ilyen volt, ilyen szépen ment felfele aztán egyik nap hirtelen zuhant és meg is jött a menszeszem.

még ne éld bele magad, ha teszteltél és pozitív akkor örülhetünk!

Drukkolok!

2011. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Akár lehet még babás is!Mikor fogsz teszetelni?
2011. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Még egy kérdés:hol méred a hődet?
2011. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Valószínűleg pénteken tesztelek.Én a nyelvem alatt szoktam mérni.További válaszokat is szívesen fogadok.
2011. okt. 12. 17:30
 7/30 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon jól néz ki a görbéd, meg még várni kell ahhoz, hogy biztosat lehessen mondani. Elvileg a peteérés után ha 16 napig fennmarad a hő, akkor lehet 90%-ra mondani, hogy baba. Ez a statisztika.

De azért pénteken már próbálkozhatsz a teszttel, csak ne keseredj el, ha negatív. Elég korai még.

Megy a drukk! :)

2011. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a mai görbém is.Sajna ma negatívat teszteltem.:-(Pár napja feszül a mellem és mindjárt megjön érzésem van.Lehet ebből még baba?

2011. okt. 13. 10:33
 9/30 anonim ***** válasza:

Szia. Mondtam, hogy ne keserdj el! Még korai volt. :) Lehet még simán pozitív, csak várj pár napot!

Megy a drukk! :)

2011. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszi.Nagyon aranyos vagy.:-)Remélem igazad lesz.:-)
2011. okt. 13. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!