Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 32....

Ma vagyok a ciklusom 32. napján és pár napja barnás folyásom van! Lehet ez a terhesség jele is? Nem szoktam barnázni menses előtt egyáltalán.

Figyelt kérdés
szombaton kellett volna megjönnie...mikor teszteljek?
2011. jún. 13. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már tesztelhetsz! Sok sikert!!!!
2011. jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem progeszteron hiányod van és ezért barnázol!
2011. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csütörtökig várnék a teszttel biztos ami biztos, de ha 32. napon vagy lehet ki is mutatná. de a barnás vérzés lehet beágyazódás is. akkor még tuti - a teszt! na lényeg a lényeg egy 500ft/2db -os dm. xEpil tesztet megérne.
2011. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) remélem baba van a dologban... :D
2011. jún. 13. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni, de nekem ugyanez volt az előző ciklusomnál...barnáztam 3-4 napig, majd megjött. (megjegyezném előtte SOHA nem volt ilyen)

Azért drukkolok, hogy neked baba legyen!

2011. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem csak a barnázgatás miatt feltételezem,hogy akár baba is lehet,hanem sok más miatt is...a barnázás az csak mellékes tényező! Majd a hét második felében tesztelek és akkor meglátjuk mi lesz :)
2011. jún. 13. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Na teszteltél már? :)
2011. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!