Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Borzalmas székrekedésem van...

Borzalmas székrekedésem van pár napja. Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Hajnalban jön rám, annyira belecsikar középre, hogy szinte leszédülök a wc-ről, legyengülök és hányingerem lesz tőle. Nagyon rossz még az ellenségemnek sem kívánom!
2009. márc. 21. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vegyél be hashajtót!!!
2009. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha baba van a dologban, mert 1 hete nem jön meg akkor az nem árthat?
2009. márc. 21. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Glicerinkúp, felteszed, s 1 perc múlva van hatása, és azt terhesen is lehet, s nem kell erőlködnöd, mert attól meg kijön az aranyered ha nagyon nyomsz!
2009. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 21. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Parafin még jót tehet, ugyanis a szervezetedre nem káros, szájon át kell ugyan alkalmazni, de beolajozza a beltartalmat.
2009. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én baba mellett kaptam.
2009. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy terheseknél gyakori, ez igaz? Lehet nekem is azért van. Eddig soha nem volt.
2009. márc. 21. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, gyakori, mert lelassul a bélmozgás és az emésztés. Ha valamilyen terhesvitamint szedsz, akkor pedig szinte kötelező a vas tartalom miatt (is).
2009. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!