Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára várók! Lehet emiatt...

Zsanett 24 kérdése:

Babára várók! Lehet emiatt nem jön a baba? Olvassátok el, szerintem van benne valami!

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálkozunk a babával,de eddig sikertelenül!Nagyon aggaszt hogy mi lehet az oka!Úgy gondolom ha egy nő egészséges és nincs semmi rejtett betegsége!Mindenképp sikerülni kéne a babának!Én szerintem!Ezért jobban utána olvastam hogy mégis mi lehet a sikertelenség oka,és sok kismamának pajzsmirigy alul vagy túlműködés miatt késett a baba!(Esetleg PCO miatt)

Ahogy megvizsgáltatták magukat és rendbe tették ezeket a dolgokat,EGYBŐL JÖTT A BABA!


2011. jún. 13. 17:15
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. jún. 13. 19:05
 2/6 anonim ***** válasza:

szia Zsanett!!


kb 2 hete tettem fel kérdést, amire válaszoltál is, és pozitívat teszteltél. Mi történt veled? Remélem valóban babás vagy, nem csak szellemcsík volt. Üdv.

2011. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Nemirtam hogy pozitív lett,csak hogy nemjött meg,de nem a baba miatt!!Sajnos!!

2011. jún. 13. 20:04
 4/6 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szerintem erre gondolsz,de az utolsó válaszoló nem én voltam!! :D

2011. jún. 13. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia nem erre a kérdésre gondoltam, de nem gond. Azt hittem neked sikerült végre.

Az összes sorstársamnak csak kitartást kívánok, és mielőbbi babásodást.

2011. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak egy gondolat:

Lelkileg is rendben vagy/vagytok?

Én két sikertelen terhesség után jöttem rá, hogy csak magamban kell körülnéznem és változnom!

Utána megszületett az egészséges kisfiam.

Nagyon sokszor kívül keressük az okokat, pedig belül kellene!

Nagyon drukkolok, hogy nektek is sikerüljön!

2011. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!