Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi olvassátok el! Lehet...

Légyszi olvassátok el! Lehet hogy tesztet kéne vennem? Vagy tuti nincs baba?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, már egy ideje próbálkozunk párommal, hogy összejöjjön a baba.Volt két vetélésem is a 6 hétben.

A ciklusaim általában 25, de az elmúlt jó néhány hónapban inkább 24 naposak voltak.

A múlt héten eléggé gyanakodtam, hogy babás vagyok, mert a ciklusom 22.napjától elkezdtem nagyon sűrűn járni WC-re(tényleg kb 10 percenként), a mellem is fájt, és a 23.naptól néha hányingerem is volt.Nem bemesélem, tényleg volt.Szóval kezdtem örülni, főleg, hogy még a 25.napon sem jött meg.Aztán a 28.napon megjött, elkezdtem enyhén vérezni, aztán egy pár órán keresztül nagyon rosszul voltam,erősen görcsöltem, a derekam is fájt és a vérzés is erősebb volt.Ekkor arra gondoltam, hogy sajna baba volt a dologban(tesztet nem csináltam, az előző vetélések miatt még akartam várni)

De ma a menses 5.napján, már szinte semmi nem volt.Reggel még barnáztam, igaz az még kicsit véres volt, barna darabos, de most már nincs semmi!Azért gondolkozom csak, hogy nem tudom mi lehet,mert nekem mindig 7, nagyon ritkán 6 napig tart a ciklus, volt hogy 8 napig tartott.Ja és szúr a méhem, petefészkemnél, ha nem vigyázok úgy ülök le, meg alap járaton is kicsit.

Bocsi, hogy hosszan írtam le, de szerintetek mi lehet?Ja és ma is rám jött a hányinger és a mellem is fáj még!Csináljak tesztet?


2009. aug. 27. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kérdésekben ne hagyatkozz az itteni válaszokra. Egy teszt nem olyan nagy kiadás, legalább tudsz valami (majdnem) biztosat.
2009. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
teszt! ez bizony baba is lehet és spontán vetélés is
2009. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem erre hagyatkozom, csak a véleményekre,tapasztalatokra vagyok kíváncsi..
2009. aug. 27. 21:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha már volt vetélésed tudod milyen az mikor elmegy a baba.Nekem is volt 2vetélésem,de mégis sikerült!csak fel a fejjel,semmi csüggedés!szerintem fel fázás lehetett,de menj orvoshoz h.egészséges legyél az újabb vállalkozásra.Meg próbálhatod a reggeli hőmérőzést is,felkelés előtt,hüvelyben.Ha megtörtént a terhesség a reggeli hőmérséklet emelkedni fog,37-fölé,ekkor menj orvoshoz terhesség megtaro gyógyszert íratni.nekem így jött össze,sok sikert.
2009. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

SZia!

Csak a hőmérőzéssel kapcsolatban írnám le neked hogy a dokim azt mondta minden reggel az legyen az első.Ne menjek wc-re,enni,inni stb. hanem a nyelv alatt mérjem meg.Nemtudom hogy szokták e hüvelyben mérni de szerintem inkább a nyelved alatt mérd ha követni akarod a hődet.

2009. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én hüvelyben mértem a hőmet és nagyon szépen megmutatta a pé-t
2009. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, igazából nem pont olyan volt mint egy vetélés, mert már el is múlt...szóval azért csinálok egy tesztet is.
2009. aug. 27. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia,én voltam aki le írtam a hőmérőzéses módszert,és biztattalak.Légyszi írd meg ha lesz baba,érdekelne.
2009. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap reggel tesztelek és utána írok:)
2009. aug. 28. 20:58
 10/12 A kérdező kommentje:
na megcsináltam a tesztet, sajnos negatív lett:(...hát ez van.Igyekeztem nem nagyon beleélni magam, inkább a most jövő hónapra koncentrálok, remélem összejön:)köszi az érdeklődést!
2009. aug. 29. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!